ATVERSK
PIRMĄ KNYGOS PUSLAPĮ...

APIE MUS

 

MES DŽIAUGIAMĖS, JOG JAU 8 METUS ESAME KARTU!   

 

 

ArSkaitei.lt – skaitytojų klubas skirtas tiems žmonėms, kurie neįsivaizduoja gyvenimo be geros knygos!

 

Čia rasi įdomias ir naudingas tiek elektronines, tiek išleistas popierines knygas!

 


 

NEMOKAMOS elektroninės knygos - jau turime virš 200 nemokamų elektroninių ir legalių knygų, kurias gali lengvai atsisiųsti ir skaityti savo kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu. Tarp šių knygų gali rasti daug naudingos informacijos savo tobulėjimui ar tiesiog geros grožinės literatūros ramiems vakarams.

 

PDF formato knygos – tai puiki alternatyva tiems, kuriuos vargina ilgo turinio literatūra. Knygos PDF formatu dažniausiai rašomos konstruktyviai – taip, kad Jus pasiektų tik pati naudingiausia informacija.

 

AUDIO formato knygos - knygos tiems, kurie mieliau renkasi būdą klausyti nei skaityti. Mūsų asortimente rasi ne tik nemokamų Audio formato knygų, bet ir galėsi įsigyti daugybę populiarių knygų ar net žinomų "bestselerių" Audio formatu!

 

Leidyklų leistos popierinės knygos - jau ir mūsų asortimente. Pas mus knygas galite rasti pigiau nei kitur, bei šias lengvai užsisakyti, be sudėtingos registracijos. Vos keli žingsniai, ir knyga jau keliaus į Jūsų adresui priklausantį pašto skyrių!

 

Naudotos knygos - Turime ir naudotų knygų! Nepraleiskite pragos geros kokybės knygas įsigyti pirmi ir ypač patrauklia kaina!

 

Knygos internetu -  puiki ir patogi vieta, skirta smalsiam skaitytojui, siekiančiam tobulėti ir sužinoti daugiau! Nepraleisk progos parsisiųsti ar užsisakyti.

 

Visos mokamos knygos pažymėtos šiuo ženklu: ♕

 

Tikime, kad ši svetainė padės autoriams atrasti savo skaitytojus, o skaitytojams surasti daug gerų ir naudingų knygų.

 


 

 

 

 

 

 


 

Jei turite pastabų dėl knygų kokybės, pristatymo ar - teiraukitės, maloniai atsakysime į visus klausimus!

Daugiau informacijos apie pinigų grąžinimo garantiją

 


 

Susisiekite

 

 

 

Pagarbiai -

Projekto vadovė:

Eglė Kavaliauskaitė

Tel.: +370 604 96573
El. p.: egle@arskaitei.lt