ATVERSK
PIRMĄ KNYGOS PUSLAPĮ...

APIE MUS

MES DŽIAUGIAMĖS, JOG JAU 8 METUS ESAME KARTU!

ArSkaitei.lt – skaitytojų klubas skirtas tiems žmonėms, kurie neįsivaizduoja gyvenimo be geros knygos! Čia rasi tik naudingo ir vertingo turinio knygas, tiek elektroniniu, tiek klasikiniu popieriniu formatu. Beveik visos knygos skirtos Tavo asmeniniam tobulėjimui

NEMOKAMOS elektroninės knygos

Jau turime daugiau nei 200 nemokamų elektroninių knygų, kurias gali lengvai atsisiųsti ir skaityti savo kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu. Tarp šių knygų gali rasti daug naudingos informacijos savo tobulėjimui ar tiesiog geros grožinės literatūros ramiems vakarams.

PDF formato knygos

Tai puiki alternatyva tiems, kuriuos vargina ilgo turinio literatūra. Knygos PDF formatu dažniausiai rašomos konstruktyviai – taip, kad Tave pasiektų tik pati naudingiausia informacija.

AUDIO formato knygos

Knygos tiems, kurie mieliau renkasi būdą klausyti nei skaityti. Mūsų asortimente rasi ne tik nemokamų Audio formato knygų, bet ir galėsi įsigyti daugybę populiarių knygų ar net žinomų "bestselerių" Audio formatu!

Leidyklų leistos popierinės knygos ir žinomi "Bestseleriai"

Mūsų knygų asortimentas nuolat papildomas vertingo turinio popierinėmis knygomis, skirtomis Tavo asmeniniui tobulėjimui. Pas mus knygas gali rasti pigiau nei kitur, bei šias lengvai užsisakyti, be sudėtingos registracijos. Vos keli žingsniai, ir knyga jau keliaus į Tavo adresui priklausantį pašto skyrių!

Naudotos knygos

Turime ir naudotų knygų! Nepraleisk progos geros kokybės knygas įsigyti pirmas-a ir ypač patrauklia kaina! Galbūt čia rasi senai ieškomą knygą, kurią taip sunku rasti kitur.

Knygos internetu

Patogi vieta, skirta smalsiam skaitytojui, siekiančiam tobulėti ir sužinoti daugiau! Nepraleisk progos parsisiųsti ar užsisakyti.

Tik vertingo turinio straipsniai

Mes žinome, jog vertini savo laiką, todėl informaciją pateikiame dar konstruktyviau. Vertingo turinio informaciją galite rasti ir skiltyje "Straipsniai".

Visos mokamos knygos pažymėtos šiuo ženklu: ♕

Tikime, kad ši svetainė padės autoriams atrasti savo skaitytojus, o skaitytojams surasti daug gerų ir naudingų knygų.