ATVERSK
PIRMĄ KNYGOS PUSLAPĮ...

APIE MUS

MES DŽIAUGIAMĖS, JOG JAU 8 METUS ESAME KARTU!   Visą šį laiką Jus džiuginame ypatingais pasiūlymais Facebook puslapyje „NEMOKAMOS PDF KNYGOS!!!“, kuris jau turi daugiau nei 78tūkst. sekėjų.

 

Kadangi mūsų projektas tampa dinamiškesnis, pateikiantis Jums, mieli skaitytojai, vis daugiau įdomesnių ir įvairesnio pobūdžio produktų, nusprendėme savo Facebook puslapio pavadinimą „NEMOKAMOS PDF KNYGOS!!!“ pakeistį į bendrą – „ArSkaitei.lt“

 

Nemokamų PDF knygų gerbėjai, nenusiminkite, mes ir toliau Jus džiuginsime naujomis ir vertingomis nemokamomis elektroninėmis knygomis! Tuo pačiu ATRASITE DAR DAUGIAU 📖

 

Su pagarba – https://arskaitei.lt komanda

 


 

ArSkaitei.lt – skaitytojų klubas skirtas tiems žmonėms, kurie neįsivaizduoja gyvenimo be geros knygos!

Čia rasi įdomias ir naudingas tiek elektronines, tiek išleistas popierines knygas!


NEMOKAMOS elektroninės knygos – jau turime beveik 200 nemokamų elektroninių ir legalių knygų, kurias gali lengvai atsisiųsti ir skaityti savo kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu. Tarp šių knygų gali rasti daug naudingos informacijos savo tobulėjimui ar tiesiog geros grožinės literatūros ramiems vakarams.

 

PDF formato knygos – tai puiki alternatyva tiems, kuriuos vargina ilgo turinio literatūra. Knygos PDF formatu dažniausiai rašomos konstruktyviai – taip, kad Jus pasiektų tik pati naudingiausia informacija.

 

AUDIO formato knygos – knygos tiems, kurie mieliau renkasi būdą klausyti nei skaityti. Mūsų asortimente rasi ne tik nemokamų Audio formato knygų, bet ir galėsi įsigyti daugybę populiarių knygų ar net žinomų „bestselerių“ Audio formatu!

 

Leidyklų leistos popierinės knygos – jau ir mūsų asortimente. Pas mus knygas galite rasti pigiau nei kitur, bei šias lengvai užsisakyti, be sudėtingos registracijos. Vos keli žingsniai, ir knyga jau keliaus į Jūsų adresui priklausantį pašto skyrių!

 

Knygos internetu –  puiki ir patogi vieta, skirta smalsiam skaitytojui, siekiančiam tobulėti ir sužinoti daugiau! Nepraleisk progos parsisiųsti ar užsisakyti.

 

Visos mokamos knygos pažymėtos šiuo ženklu: ♕

 

Tikime, kad ši svetainė padės autoriams atrasti savo skaitytojus, o skaitytojams surasti daug gerų ir naudingų knygų.

 

Noriu daugiau informacijos