NEMOKAMAS webinaras – 2018 rugpjūčio 22 d.

[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Image_Widget“][/siteorigin_widget]

Kaip pasiekti savo (finansinius, asmeninius ir profesinius) tikslus, kai visiškai neturi laiko mokytis iš knygų, seminarų ar dar ko…

[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Button_Widget“][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Image_Widget“][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Icon_Widget“][/siteorigin_widget]
  • Data:
  • 2018 rugpjūčio 22 d., trečiadienis
  • Laikas:
  • 20:00 – 21:30 (Lietuvos laiku)
  • Webinaro vedėjas Aurimas Mikalauskas – verslininkas, IT konsultantas, el. komercijos ir interneto reklamos ekspertas, investuotojas, maratonininkas, leidybos įmonės vadovas,… be viso to – laimingai vedęs vyras, tėvas, laisvalaikiu užsiimantis ekstremaliais sportais, keliaujantis, muzikuojantis gitara ir pianinu, ir nuolat bandantis save naujose srityse. Kaip pasiekti savo tikslų ir gyventi ramiai, be bereikalingo streso? Susitikime webinare, viską papasakosiu.

Seminare bus atskleistos 3 paslaptys:

NR 1.

Kaip visiškai neturėdamas laikomokytis aš išmokau asmeninių finansų, produktuvymo, verslo valdymo ir rinkodaros, išėjau iš samdomo darbo ir įkūriau sėkmingą leidybos įmonę.

NR 2.

Kodėl brangiai kainuojantys mokymai, dar brangesnės universiteto studijos ir laisvai prieinami saviugdos straipsniaidažnai ne tik nepadeda siekti tikslų, bet viską tik dar labiau apsunkina.

NR 3.

Kokia viena kritinė klaida metų metus trukdė man siekti savo tikslų, kurią ištaisius mano gyvenimas pradėjo keistis negrįžtamai. Tai viena svarbiausių pamokų, kurią išmokau iš Tony Robbins.

[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Button_Widget“][/siteorigin_widget]