10X TAISYKLĖ – VIENINTELIS SKIRTUMAS TARP SĖKMĖS IR NESĖKMĖS

Trukmė: 18 min.

Autorius: Grant Cardone

Skaito: Aurimas Mikalauskas

Description

Grant Cardone – pardavimų treneris-ekspertas, dirbantis su tarptautinėmis kompanijomis. Jis yra trijų bendrovių savininkas. 10X Taisyklė yra trečioji, geriausiai parduodama jo knyga.

10X Taisyklė – tai aiškios nuorodos, kaip suplanuoti savo kelią į sėkmę. Šiame šorte sužinosite kodėl ir kaip veikia ši mažai žinoma strategija. Taip pat gausite įrankius, kurie padės tapti sėkmingesniu, nei kada nors svajojote.

Siūlome pasiklausyti:

– Verslininkams, ieškantiems sėkmės recepto
– Vadovams, siekiantiems didesnės motyvacijos
– Kiekvienam, kas bijo mąstyti plačiau

Sužinokite, kaip sėkmės banga kyla aukštyn, kuomet plečiate savo ribas ir išsikeliate ambicingus tikslus.

Sėkmė, kaip ją bematuosi, dažnai yra nepagaunama. Daugelį metų žmonės siekia atskleisti sėkmės esmę lengvai įsimenamomis frazėmis ar šūkiais. Bet dauguma jų yra tiesiog nevykę.

Pripažinkime, kad daugelis gyvenimo guru yra ne daugiau nei milžiniškų ir abejotinų idėjų pardavėjai. Jie žino visas klišes ir šūkius, bet neturi nė žalio supratimo kaip iš tikrųjų vesti žmones į sėkmę.

Šiame šorte sužinosite apie tikrą metodą sėkmei pasiekti – 10X Taisyklę. Šis metodas, pagrįstas aukščiausios kvalifikacijos pardavimų trenerio ir verslo savininko patirtimi. Jis paaiškina, kaip taikydamas vieną paprastą taisyklę kiekvienas iš mūsų gali pasiekti ambicingų laimėjimų ir ilgalaikės sėkmės, kuri kadaise atrodė tokia nepasiekiama.