12 GYVENIMO TAISYKLIŲ. Chaoso priešnuodis (šortas)

Trukmė:29 min.

Autorius:Jordan Peterson

Skaito:Aurimas Mikalauskas

Description

Audioteka „Šortai“ – tai svarbiausios knygų idėjos perteiktos vos per 20-30 minučių, kurias galite perklausyti pakeliui į darbą ar iš jo. Šios santrumpos padės ne tik išsirinkti Jūsų dėmesio vertas knygas, praplėsti akiratį, patobulinti profesinius įgūdžius, bet, prireikus, ir labai greitai prisiminti pagrindines knygos idėjas.

Jordanas Petersonas – plačiai pasaulyje žinomas klinikinis psichologas, buvęs Harvardo, o dabar Toronto universiteto profesorius. Šiuo metu jis tikriausiai garsiausias viešasis intelektualas Vakaruose, akademikas, kurio populiarumas prilygsta roko žvaigždėms.

J. Petersonas ypač išgarsėjo 2016 metais, kai pareiškė nepaklusiąs Kanados Justino Trudeau vyriausybės reikalavimui kreiptis į asmenis pagal jų pačių pasirinktą lytį. Viešuose pasisakymuose profesorius dažnai polemizuoja su politinio korektiškumo bei gender ideologijos vardu primetamomis praktikomis.

Knyga „12 Rules for Life: An Antidote to Chaos“ (liet. „12 gyvenimo taisyklių: chaoso priešnuodis“) išleista 2018 metais netruko tapti bestseleriu JAV, Kanadoje, Didžiojoje Britanijoje, Brazilijoje, Švedijoje, Nyderlanduose ir kitur. Jau numatyti jos vertimai į 40 kalbų.

Knyga, kaip ir šis šortas, sudaryta iš dvylikos skyrių, kuriuose pristatoma po vieną taisyklę, kuri pravers kasdienybėje. Kiekvieną jų psichologas pristato remdamasis istorijomis iš Biblijos, literatūra, mitais, asmenine patirtimi bei klinikine praktika. Šiame šorte pateikiamos pagrindinės mintys apie kiekvieną J. Petersono siūlomą taisyklę.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “12 GYVENIMO TAISYKLIŲ. Chaoso priešnuodis (šortas)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.