301 patarimas geram darbuotojui ir blogam

Trukmė:3 val. 46 min.

Autorius:Mantas Tvarijonavičius, Sakalas Uždavinys

Skaito:Mantas Tvarijonavičius, Sakalas Uždavinys

Description

Mantas Tvarijonavičius ir Sakalas Uždavinys audioknygoje „301 patarimas geram darbuotojui ir blogam“ dalinasi patarimais, kaip elgtis ir kaip nesielgti darbe. Darbe dažnai patenkame į įvairias malonias ir nelabai malonias situacijas, kuriose ne visada žinome, kaip tinkamai elgtis. Žinoma, kaip tvirtina šios audioknygos autoriai, pats svarbiausias patarimas yra toks, kad nepaisant visų kada nors iš ko nors girdėtų patarimų gausos, reikėtų nepamiršti vadovautis savo galva, nes patys esame atsakingi už tai, ką darome. Tačiau trumpi, aiškūs ir konkretūs patarimai padės laisviau ir lengviau improvizuoti darbinėse situacijose, atsakingai, bet ne taip perdėtai rimtai, pažvelgti į savo darbą.

Į kiekvieną situaciją knygoje pažvelgta iš dviejų perspektyvų: kaip reikėtų elgtis (patarimai geram darbuotojui) ir kaip elgtis nereikėtų (patarimai blogam darbuotojui).

Ši audioknyga yra skirta tau, jei nori sumažinti įtampą ruošdamasis pirmai darbo dienai naujame darbe; jei turi krūvą nesibaigiančių „degančių“ darbų; jei sunku rasti bendrą kalbą su kolegomis darbe. Jeigu tau kyla šie ir dar krūva kitų su darbu susijusių klausimų: Kaip elgtis gavus iš vadovo neaiškią užduotį? Ką daryti, jei tu ar kolega laiku nespėjate atlikti savo darbų? Kaip išsakyti kolegai konstruktyvią kritiką? Kaip išsakyti kritiką savo vadovui? Kaip motyvuoti save darbui? Kaip motyvuoti nemotyvuotą kolegą?

Mantas Tvarijonavičius – organizacijų psichologas, konsultavimo ir mokymų vedimo patirtis nuo 2003 m.
Sakalas Uždavinys – aktorius, režisierius, istorijų pasakojimo ir vaidybos konsultantas, patirtis nuo 1980 metų.