500 dienų su Saudo Arabijos princu

Trukmė:  13 val. 46 min.

Autorius: Tomas Kriščiūnas

Skaito: Simas Stankus

Description

Tomo Krisčiūno audioknyga „500 dienų su Saudo Arabijos princu“ – tikrais faktais paremta istorija su realybėje egzistuojančiomis vietovėmis, žmonėmis, jų vardais, pavardėmis bei įmonių pavadinimais. Tomas Krisčiūnas pasakoja savo istoriją nuo verslo žlugimo iki pasirinkimo gyventi įdomų gyvenimą, nepaisant visų smūgių žemiau juostos. 2008 m. ekonominė krizė atnešė finansinius nuostolius, asmeninių santykių baigtį, nenutrūkstamą nerimą, apgaubtą minčių spiečiaus: iš kur vėl ir vėl gauti pinigų nuomai, mokesčiams ir darbuotojų atlyginimams apmokėti? Kaip atsilaikyti ir nebankrutuoti? Kas bus, jei nepavyks – kokia pabaiga? Smūgis sekė paskui smūgį. Bankrotas, įmonės pardavimas, darbo netekimas.

Nepaisant nesėkmių autoriui pavyko atsitiesti ir siekti naujų tikslų. Šioje audioknygoje autorius dalinasi savo patirtimi, įžvalgomis, pastebėjimais ir patarimais, kurie gali padėti ne tik versle, bet ir kasdieniame gyvenime.
Rodos, pasirinkus archyvaro profesiją, kaip teigia pats autorius, pačią nuobodžiausią profesiją pasaulyje, tikėtis įdomaus gyvenimo nereikėtų, tačiau kaip tik ji audioknygos autoriui atvėrė duris į iki šiol nepažintą pasaulį. Matyt, galima teigti, kad kelią į įdomų gyvenimą atveria ne profesija, bet tai, ką renkiesi kiekvieną dieną, kokiomis vertybėmis vadovaujiesi priimdamas sprendimus ir imdamasis veiksmų.

Tomas Krisčiūnas savo pasirinkimams taiko štai tokį požiūrio į gyvenimą vertybių, arba gyvenimo principų sąrašą, pagal kurį priima sprendimus: 1. Nuolat tyrinėk, patirk, atrask nauja, auk. 2. Nelaikyk pykčio, smūgius paversk pamokomis, dalykis džiaugsmu ir kvatok iš visų jėgų. 3. Vertink ir atsidėkok už artimųjų, draugų, nepažįstamųjų indėlį į tavo gyvenimą. Kokios trys tavo požiūrio į gyvenimą vertybės, kuriomis remdamasis priimsi svarbius sprendimus?

Autorius kviečia nepasiduoti: „Tiesa – gyventi tikrai visada verta. Net ir tada, kai viskas sugriūva, žlunga verslas, santuoka, draugystės, asmeniniai santykiai. Kai gyvenimas smūgiuoja ir smūgiuoja, kai užpuola mintys apie savižudybę, verta keltis ir eiti toliau – išbandžiau pats ir drąsiai liudiju, kad išeitis visada yra. Visada! Tereikia smūgius paversti pamokomis, savo privalumais ir niekada nenustoti bendrauti. Nei su esamu dabartiniu #network, nei ieškant naujų draugų #smalltalk pokalbių metu.“

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “500 dienų su Saudo Arabijos princu”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.