7 efektyviai veikiančių žmonių įpročiai – audioprograma

Trukmė:2 val. 16 min.

Autorius:Stephen R. Covey

Skaito:Simas Stankus

Description

Tai specialiai sukurta audioprograma pagal Stephen R. Covey knygą „7 efektyviai veikiančių žmonių įpročiai“.

Programoje mokoma, kaip siekti laimingo ir harmoningo gyvenimo, vadovaujantis laiko patikrintais ir universaliais principais, suderintais su nuostatomis ir elgesio modeliais. Ilgalaikio efektyvumo pagrindas yra mūsų įpročiai, o įpročius galima keisti – atsikratyti senų ir išsiugdyti naujus.

Audioprogramą sudaro trys dalys:

Pirmoje dalyje pateikiama bendra programos apžvalga. Ką turime omenyje, kai kalbame apie įpročius? Ką reiškia veiklos efektyvumas?

Antroje dalyje susipažinsime su septyniais efektyviai veikiančių žmonių įpročiais:

– Pirmieji trys – tai individualaus tobulėjimo įpročiai. Gyventi šiais įpročiais
padedančios praktikos leidžia atrasti, kas kiekvienam iš mūsų yra svarbiausia, kokie mūsų tikslai, ir to nuosekliai siekti, nepaisant išorinių veiksnių įtakos.

– Kiti trys – tai tarpasmeninių ryšių ir bendradarbiavimo įpročiai. Tai įpročiai, lemiantys gebėjimą kūrybiškai bendradarbiauti, stiprinti ar atkurti pašlijusius santykius su kitais.

– Septintasis įprotis – tai nuolatinio atsinaujinimo ir tobulėjimo įprotis, padedantis pasirūpinti visais asmenybės elementais ir efektyviai taikyti visų įpročių praktikas.

Trečioje dalyje apžvelgiama, kaip visi šie įpročiai susiję tarpusavyje. Tai santrauka, leidžianti dar kartą peržvelgti visus septynis įpročius, tai pat įgyti platesnį supratimą apie tai, kaip įpročiai veikia mūsų asmeninį ir viešąjį gyvenimą.

Stephen R. Covey – visame pasaulyje pripažintas asmeninės lyderystės ekspertas, mokytojas, verslo ir viešojo sektoriaus organizacijų konsultantas bei knygų autorius. Organizacijas ir šeimas jis moko siekti kiekviename iš mūsų slypinčios lyderystės ir gyventi pagal laiko tėkmei nepavaldžius ir todėl visada aktualius principus. Magistro laipsnį įgijęs Harvardo universitete, Covey doktorantūros studijas baigė Birghamo Youngo universitete, kur vėliau dėstė organizacijų funkcionavimo ir verslo vadybos programas, buvo universiteto ryšių su visuomene direktorius ir prezidento padėjėjas.

Išleista bendradarbiaujant su FranklinCovey Lietuva.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “7 efektyviai veikiančių žmonių įpročiai – audioprograma”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.