5.00 €
5.00 €
Iš viso atsisiųsta:
7 SĖKMĖS LYDYMŲ ŽMONIŲ ĮPROČIAI ♕ (NAUDOTA)
(0)
Autorius: Stephen R. Covey

 

TIK 1 EGZEMPLIORIUS! UŽSISAKYK, PIRMAS – (A)

 

Būklė: kaip nauja

 

„Pažadu, kad knyga „7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai“ suteiks jums malonią pamoką. Sužinotais dalykais pasidalykite su mylimais žmonėmis. O ką būsite išmokę, pradėkite taikyti praktiškai. Prisiminkite štai ką: jei mokotės, tačiau nieko nedarote, tai reiškia, kad mokotės visiškai perniek. Jei turite žinių, tačiau jų netaikote, tai visos jūsų žinios nieko vertos. Man pačiam gyvenimas su septyniais įpročiais yra tarsi nuolatinė kova – visų pirma todėl, kad mums tobulėjant randasi naujų gyvenimo iššūkių. Galima sakyti, gyvenimas yra kaip sportas – slidinėjimas, tenisas, golfas ar koks kitas. Kiekvieną dieną nuoširdžiai stengiuosi gyventi taip, kaip diktuoja šie principais grįsti įpročiai, ir kiekvieną dieną esu drauge su jumis.“
Stephen R. Covey

 

APIE AUTORIŲ

 

Stephenas R. Covey yra žinomas kaip tarptautinio lygio lyderiavimo ir šeimos santykių ekspertas, mokytojas, organizacijų konsultantas ir knygų autorius. Jo gyvenimo tikslas buvo skleisti principais paremto gyvenimo ir lyderiavimo idėjas ir pritaikyti jas šeimose bei organizacijose.

 

Stephenas R. Covey taip pat – kelių plačiai pripažintų knygų autorius, o garsiausia iš jų – tarptautinis bestseleris „7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai“. Ji laikoma didžiausią įtaką verslo vadybos sričiai padariusia XX amžiaus knyga ir yra viena dešimties geriausių kada nors parašytų tokio pobūdžio knygų pasaulyje. Kitos populiarios Stepheno R. Covey knygos yra „Pirma svarbiausieji dalykai“ (First Things First), „Principais paremtas lyderiavimas“ (Principle-Centered Leadership) ir „7 efektyvių šeimų įpročiai“ (The 7 Habits of Highly Effective Families). Iš viso jų parduota daugiau kaip 25 milijonai egzempliorių.

 

 

Leidėjas: MIJALBA
Išleidimo metai: 2006
Formatas: 14,5 x 21,5 cm, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 368
ISBN ar kodas: 9789955599340

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “7 SĖKMĖS LYDYMŲ ŽMONIŲ ĮPROČIAI ♕ (NAUDOTA)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Atgal į sąrašą