7 ŽUDANČIOS BAIMĖS. KAIP JAS ĮVEIKTI?

Jei susimąstytume apie tai, kaip sąveikauja mūsų kūnas ir protas, padidintume galimybes gyventi gyvenimą, kuriame butų mažiau baimių. Šioje knygoje pažvelksime į 7 pagrindines baimes, kurias įveiką galėsime gyventi pilnavertiško gyvenimą bei kurti sėkmingus santykius.

Tik registruoti vartotojai gali atsisiųsti nemokamas PDF knygas

Description

Gyvename visuomenėje, kurioje santykiai idealizuojami ir dažnai pamirštama, jog pagal natūralią prigimtį jie negali būti idealūs.Sąrašo, kurį žmonės sudaro galvodami apie tai, ko norėtų tarpasmeniniuose santykiuose, pradžioje, dažnai atsiduria noras rasti tobulą, geriausią partnerį.

Dėl šios priežasties, ne retai pirmoji užduotis yra svarstymas kaip kiti suvokia mane ir santykį su manimi. Tačiau, esminis dalykas santykiuose turėtų būti ne geriausio partnerio paieškos, bet mokymasis būti geriausiu partneriu. Kaip juo tapti?

Jei susimąstytume apie tai, kaip sąveikauja mūsų kūnas ir protas, padidintume galimybes gyventi gyvenimą, kuriame butų mažiau baimių.

Šioje knygoje pažvelksime į 7 pagrindines baimes, kurias įveikę galėsime gyventi pilnavertišką gyvenimą bei kurti sėkmingus santykius.