AMŽIŲ PASLAPTIS

Trukmė: 8 val. 13 min.

Autorius: Robert Collier

Skaito: Paulius Čižinauskas

Description

Pirmiausia buvo akmens amžius, kai išgyveno tik turintys tvirtas rankas ir kojas. Po to sekė geležies amžius, kur stiprieji ėmė įsakinėti silpnesniems. Paskui atėjo aukso amžius ir stipriausiais tapo tie, kurie turėjo daugiausiai turto. Dabar – naujieji laikai – tai proto amžius, kai skurdas, valdžia ar gamtos sąlygos nebeturi tiek galios – žmogus gali pasiekti viską savo protu. Tokie teiginiai gali atrodyti pernelyg drąsūs ir neapgalvoti, tačiau mokslas įrodė, kad kiekvieno žmogaus proto gelmės yra neaprėpiamos – ten glūdi vertingi neatrastos energijos, išminties ir gebėjimų klodai. Audioknyga „Amžių paslaptis“ kviečia klausytoją naujai atrasti ir pasinaudoti stulbinančia proto galia, kuri įmanoma kiekvienam.

Nerimaujame dėl nykstančių naftos išteklių, miškų ar tirpstančių ledynų. Tačiau nekreipiame dėmesio į tai, kad švaistome kai ką labai svarbaus – savo proto galios potencialą. Ko gero, ne kartą teko girdėti apie tai, kad vidutinis žmogus išnaudoja vos dalį savo proto galios. Autorius Robert Collier įsitikinęs, kad žmogus turi neribotą proto galią, todėl gali būti tuo, kuo nori būti, gauti tai, ko trokšta ir pasiekti tai, apie ką visada svajojo, tereikia pradėti naudotis proto galia. Jis atskleidžia amžių paslaptį, kuri padės suprasti, kaip pasitelkti ir išnaudoti vidinę energiją.

1925 m. Roberto Collierio parašytoje knygoje atskleidžiama paslaptis, glūdinti šimtmečių literatūroje, įvairiose religijose ir filosofijose.