AŠ ESU. Suvokimo, kas iš tiesų esate, galia

Trukmė: 10 val. 14 min.

Autorius: Howard Falco

Skaito: Leonidas Čiudaras

Description

„AŠ ESU“ – nepaprastai stipri audioknyga apie kelionę į save. Howardas Falco išsamiai paaiškina jūsų egzistencijos esmę ir tai, kokį gyvenimą galite sukurti.
MARCI SHIMOFF, New York Times bestselerio Happy for No Reason (Laimingas be priežasties) autorė

Ši nuostabi audioknyga yra ne tik įspūdinga, bet ir įgalinanti! Howardas Falco joje perteikia senovės išmintį ir moko, kaip ją praktiškai pritaikyti šiandien. Pagalvokite apie tai, jei atvertumėte begalines savo galimybes… Audioknyga „AŠ ESU“ padės jums geriau suprasti savo troškimus ir tikslą, kurie visam laikui pakeis jūsų gyvenimą. Taip pat, padės pažadinti masinį sąmoningumą, nes joje atskleidžiama, kas iš tiesų mes esame.
DR. DARRENAS R. WEISSMANAS, knygos The Power of Infinite Love & Gratitude (Begalinės meilės ir dėkingumo galia) autorius

Prieš kelerius metus sapnavau sapną, kad per akimirką į mane įsiliejo visatos išmintis. Tačiau atsibudus sapnas išsisklaidė ryto šviesoje, manyje palikdamas tik trumpalaikį šešėlį. Howardas Falco patyrė kažką panašaus ir, laimei, jis išsaugojo šią gautą dovaną. Jo audioknygoje „AŠ ESU“ glaustai ir aiškiai išdėstyta išmintis, padedanti mums suprasti, kas iš tiesų esame.
ARIELLE FORD, knygos The Soulmate Secret (Sielos draugo paslaptis) autorė

Howardo Falco knyga „AŠ ESU “ – tai įkvepiantis, įgalinantis ir įžvalgų teikiantis asmeninių pokyčių vadovas. Ši revoliucinė knyga atveria skaitytojams daugiau galimybių ir padeda suprasti, kas jie yra iš tikrųjų ir ką gali sukurti savo gyvenime.
ERNESTAS D. CHU, žinomas organizacijų ir verslo lavybininkas bei knygos Soul Currency: Investing Your Inner Wealth for Fulfillment & Abundance (Sielos valiuta: investuokite į vidinį turtą, kad patirtumėte pasitenkinimą ir klestėtumėte) autorius.