Nemokamai
Nemokamai
Iš viso atsisiųsta:
ATOSTOGOS
(0)
Autorius: Neringa Abrutytė

Jei gyveni su šunimi (tėvais, vaikais, mylimaisiais ir kt.), tai jis (ir visi anie) anksčiau ar vėliau, vienaip ar kitaip įlįs į Tavo mintis, o tada anksčiau ar vėliau, vienaip ar kitaip išlįs Tavo eilėraščiuose, jei esi POETA. Jei esi Dailininkas / Kompozitorius / Mezgėjas virbalais / Drožinėtojas iš medžio ar Akmenskaldys, tai tie išlendančiųjų pavidalai, žinoma, bus kitokie. Bet Neringa Abrutytė yra POETĖ. Ir akivaizdu, kad POETĖ ji buvo jau XX a. pabaigoje, kai atrado savo santykius su Poezija.
POETĖ ji bus ir toliau, nes atostogų tikri POETOS neturi. Ir po ilgos (o kai kam trumpos) pauzės (nes pauzės Poezijoje – kiek kitoks matavimo vienetas nei krepšinyje ar teatre) Lietuvoje pasirodanti nauja Neringos eilėraščių knyga ATOSTOGOS – pavyzdys, kaip POETĖ atostogaudama neatostogauja. O kinologiniai motyvai eilėraščiuose – tik motyvai.
Kaip žinoma, šunys turi puikią uoslę ir gali atvesti Tave prie vienų ar kitų radinių. Bet ką daryti su tais šuns radiniais, spręsti tenka patiems. Tad linkime, kad skaitydami Neringos Abrutytės ATOSTOGAS, pasiimtumėte ir patirtumėte bent mažas atostogas nuo kasdienybės. Arba toje kasdienybėje pamatytumėte daugiau nei buitinius paviršius. Kalbant teniso terminais, NAUJO VARDO padavimas: NV ima ATOSTOGAS ir stipriai smūgiuoja! Kamuoliukas skaitytojų pusėje… Ar atmušite?

Gauk visą knygą el.paštu

Sutinku su taisyklėmis.

Sutinku su asmens duomenų valdymu tiesioginės rinkodaros tikslais.
Nesutinku su asmens duomenų valdymu tiesioginės rinkodaros tikslais.
36

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “ATOSTOGOS”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Atgal į sąrašą