Nemokamai
Nemokamai
Iš viso atsisiųsta:
ATPIRKIMAS | KARTĄ LIETUVOJE (N-18)d
(1)
Autorius: Artūras Žilis

Smurtas, svaigalai, ginklai, nusikaltimai. Bet taip pat – draugystė, meilė, savigarba, Dievas. Viso to pilni du jauno dainų tekstų kūrėjo ir atlikėjo Artūro Žilio, dar žinomo slapyvardžiu Kristagas, aštraus siužeto romanai.

Dėl necenzūrinės leksikos, smurto ir erotinių scenų šie kūriniai – TIK SUAUGUSIEMS.

 

„Atpirkimą“ ir „Kartą Lietuvoje“ vienija ne tik banditiško romano žanras. Abi istorijos susijusios ir savo siužetais bei problematika. „Meilė ir mirtis Marijampolėje“ – būtų galima apibendrintai pavadinti kūrinius.  Artūras Žilis ne tik puikiai mezga intrigas, vingiuoja siužeto linijas ir išlaiko įtampą, bet ir genialiai atskleidžia, kokia karšta ir aštri, net nuodinga košė gali virti jauno žmogaus galvoje, kaip lengvai iš draugiško ir talentingo paauglio šis gali tapti asocialiu asmeniu, bei kokie iš tiesų yra šeimos, visuomenės, meilės ir Dievo vaidmenys šiame virsme.

 

Romanuose kiek įmanoma išlaikyta autentiška veikėjų ir pasakotojo kalba – su visomis svetimybėmis, žargonu, slengu. Tai suteikia kūriniams savitą skonį ir spalvą. Sužavi ir pats pasakojimo būdas, varijuojantis nuo įtikinamai autentiškų beraščio paauglio užrašų iki tarantiniškai spalvingų ir ironiškų veiksmo scenų, svyruojančių ant parodijos ribos.

 

Knygą išleido elektroninė leidykla „NaujasVardas.lt“

 

Gauk visą knygą el.paštu

Sutinku su taisyklėmis.

Sutinku su asmens duomenų valdymu tiesioginės rinkodaros tikslais.
Nesutinku su asmens duomenų valdymu tiesioginės rinkodaros tikslais.
222

1 atsiliepimas iš ATPIRKIMAS | KARTĄ LIETUVOJE (N-18)d

  1. Įvertinimas: 5 iš 5

    Nerijus

    Tikrai itraukianti knyga

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Atgal į sąrašą