ATSIKRATYKITE ĮPROČIO BŪTI SAVIMI: kaip nusimesti seną protą ir susikurti naują

Trukmė: 9 val. 44 min.

Autorius: Dr. Joe Dispenza

Skaito: Gabrielius Jucevičius

Description

Joe Dispenza audioknygoje „Atsikratykite įpročio būti savimi: kaip nusimesti seną protą ir susikurti naują“ atskleidžia proto ir materijos sąveikos dėsningumų įtaką įvairiems gyvenimo aspektams bei pateikia šiuolaikinio mokslo atradimais grįstas sustabarėjusių mentalinių ir emocinių modelių transformavimo technikas, lengvai pritaikomas kasdienybėje. Naudodamiesi audioknygoje pateiktomis technikomis pastebėsite, kaip keičiasi jūsų smegenų veikla, o kartu su ja – jūsų sveikata, santykiai, kasdienis gyvenimas.

Mūsų laimė, fizinė sveikata, materialinė gerovė priklauso nuo to, ar sveikos mūsų smegenys. Smegenys dalyvauja kiekvienoje veikloje ir lemia mūsų mintis, jausmus, elgesį ir santykius. Smegenų veiklą sutrikdo ne tik praeityje patirtos fizinės ar emocinės traumos, bet ir neigiamas mąstymas bei praeities programos. Jeigu norime pakeisti savo gyvenimo kokybę turime „apvalyti“ smegenis nuo tam tikrų struktūrų, kurias sukūrė neigiamos patirtys. Tik tuomet, kai pradėsime tirti savo įsitikinimus, kuriuos mums galėjo įskiepyti religinis auklėjimas, kultūra, visuomenė, švietimo sistema, šeima, žiniasklaida, pajusime tikrąją galią.

Dažniausiai gyvenimą keisti imame tik tuomet, kai reikalai stipriai pakrypsta į blogąją pusę, tačiau galime pradėti keistis jau dabar, kol nesurietė kančia ir skausmas, sąmoningai, džiugiai ir su įkvėpimu priimdami pokyčio nepatogumus ir atotrūkį nuo įprastų elgesio, mąstymo ir emocijų modelių.

Joe Dispenza studijavo biochemiją Radžerso universitete. Taip pat apgynė neurologijos srities gamtos mokslų bakalauro laipsnį, o su pagyrimu baigęs Gyvybės universitetą Atlantoje, Džordžijos valstijoje, gavo chiropraktikos daktaro laipsnį. Po studijų toliau gilinosi į neurologiją, smegenų veiklą ir jų chemiją, ląstelių biologiją, atminties formavimąsi, tyrė senėjimo ir ilgaamžiškumo veiksnius. Per pastaruosius 12 metų dr. Joe Dispenza skaitė paskaitas 24 pasaulio šalyse, šešiuose žemynuose, tūkstančiams žmonių aiškino apie smegenų vaidmenį ir funkcijas, kaip perprogramuoti mąstymą remiantis moksliškai patvirtintais neurofiziologijos principais. Jo padedami daugelis individų pasiekė konkrečių tikslų ir atsikratė žalingų įpročių.