BESIMOKANTYS MOKYTOJAI – BESIMOKANTYS MOKINIAI

Ar mokytojų mokymasis daro įtaką mokinių mokymuisi ir jų pažangai bei pasiekimams? Knygoje „Besimokantys mokytojai – besimokantys mokiniai“ pateikiama projekte dalyvavusių mokyklų patirtis ir jas konsultavusių švietimo ekspertų įžvalgos. „Besimokantys mokytojai – besimokantys mokiniai“  projekto esmė – pasitikrinti, ar mokytojų mokymasis daro įtaką mokinių mokymuisi ir jų pažangai bei pasiekimams.

Tik registruoti vartotojai gali atsisiųsti nemokamas PDF knygas

Description

Ar mokytojų mokymasis daro įtaką mokinių mokymuisi ir jų pažangai bei pasiekimams? Knygoje „Besimokantys mokytojai – besimokantys mokiniai“ pateikiama projekte dalyvavusių mokyklų patirtis ir jas konsultavusių švietimo ekspertų įžvalgos. „Besimokantys mokytojai – besimokantys mokiniai“  projekto esmė – patikrinti, ar mokytojų mokymasis daro įtaką mokinių mokymuisi ir jų pažangai bei pasiekimams. Mokytojų mokymuisi taikytas „Kolegialaus grįžtamojo ryšio“ metodas.

 

Šis leidinys – skirtas bendrojo ugdymo mokyklų mokytojams, vadovams, savivaldybių administracijų padalinių specialistams, mokytojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų darbuotojams.