#BITONOMIJA. Įvadas į pirmą milijoną internetu

Trukmė:  8 val. 33 min.

Autorius: Benediktas Gylys

Skaito: Benediktas Gylys

Description

Benedikto Gylio audioknygoje „Bitonomija“ lengvai, glaustai ir kiekvienam suprantamai pateikiami internetinio verslo veikimo principai ir taisyklės. Jei nori užsidirbti neišeidamas iš namų, pasinerdamas į virtualaus pasaulio platybes, ši audioknyga kaip tik tau. Ji tarsi trumpas vadovas, grįstas paties autoriaus patirtimi ir mintimis. Internetinio verslo pasaulyje, kaip teigia autorius, skirtingai nei daugumos realaus pasaulio situacijų atveju, nesvarbu, koks diplomas dūlėja tavo stalčiuje, nesvarbu, ką pažįsti tu ar kokiam ponui prireikus galėtų paskambinti tavo tėvai,- čia svarbu tik tai, ką gebi.“

Taigi, interneto bitai tau gali suteikti išsvajotą finansinę laisvę, autonomiją, galimybę verslą vykdyti bet kokiame žemės kampelyje. Benedikto Gylio „Bitonomija“, kaip tik ir yra apie bitų teikiamą autonomiją, kuria pasinaudoti gali kiekvienas norintis ir nebijantis kryptingai dirbti. Audioknygoje rasite informacijos apie el.komerciją, internetinę reklamą, SEM (Search Engine Marketing), SEO (Search Engine Optimisation) ir daugelį kitų internetiniame versle būtinų dalykų.

„Nepaisant to, kad žmogus gyvena laisvame pasaulyje, neretai jis jaučiasi lyg surakintas nematomomis grandinėmis. Jauno žmogaus veikla realybėje vis dar ribojama griežtos verslo hierarchijos, tačiau virtualiame pasaulyje viskas kitaip – čia svarbūs tik tavo paties gebėjimai. Todėl ši audioknyga skirta kiekvienam norinčiam tobulėti, pažinti, augti ir, žinoma, uždirbti milijoną eurų internetu“.

Štai taip paprastai virtualioje realybėje sveikinasi ir save pristato autorius: „Aš esu Benediktas: brolis, sūnus, žmogus, smalsus keliautojas, tingus rašytojas, angelas-investuotojas, interneto verslininkas bei keisto paramos fondo įkūrėjas. Malonu susipažinti!“ Taip pat lengvai ir paprastai šis žmogus dalinasi tiek sėkmingų verslo projektų, tiek nepavykusių projektų patirtimi, kuri bus naudinga pradedantiems ar jau vykdantiems internetinį verslą.