BŪK GRAKŠTUS – PASAULIS NORI, KAD JĮ KEISTUM

Energingu stiliumi kalbančio Setho mintys surašytos ne tik septyniolikoje pasauliniais bestse-leriais tapusių knygų, išverstų net į 35 kalbas, bet ir tūkstančius įrašų skaičiuojančiame asmenin-iame tinklaraštyje, kurį kritikai vadina pačiu skaitomiausiu vieno žmogaus tinklaraščiu pasaulyje. Lietuvos skaitytojams Sethas pažįstamas iš lietuviškai išverstų jo knygų „Purpurinė karvė“ ir „Visi pardavėjai yra melagiai“.

Tik registruoti vartotojai gali atsisiųsti nemokamas PDF knygas

Description

Seth Godin vienas garsiausių pasaulio rinkodarininkų, pokyčių provokatorius, verslo vizionierius.

Energingu stiliumi kalbančio Setho mintys surašytos ne tik septyniolikoje pasauliniais bestse-leriais tapusių knygų, išverstų net į 35 kalbas, bet ir tūkstančius įrašų skaičiuojančiame asmeniniame tinklaraštyje, kurį kritikai vadina pačiu skaitomiausiu vieno žmogaus tinklaraščiu pasaulyje. Lietuvos skaitytojams Sethas pažįstamas iš lietuviškai išverstų jo knygų „Purpurinė karvė“ ir „Visi pardavėjai yra melagiai“.

Smalsus, provokuojantis ir niekada nestovintis vietoje: tai žmogus, kuriam svarbu ne tik generuoti idėjas, bet ir efektyviai jas skleisti. „Nuolat sau užduodu klausimą: ką galėčiau įkvėpti šiandien, kad tas, kurį įkvėpsiu, po ketverių metų būtų man dėkingas?“, – sako apie save S. Godinas.