BŪTI GERAM APSIMOKA

Įvertinimas: 1.00 iš 5 (viso įvertinimų: 1)
(1 pirkėjo atsiliepimas)

Gera savijauta ir nuotaika priklauso nuo santykio su aplinka ir pačiu savimi. Gebėdami įsiklausyti į save bei suvokti, kokią įtaką mums daro mus supanti aplinka, kaip į ją įsilieti ir joje gyventi, galime atrasti neabejotiną būdą jaustis geriau.

Tik registruoti vartotojai gali atsisiųsti nemokamas PDF knygas

Aprašymas

Gera savijauta ir nuotaika priklauso nuo santykio su aplinka ir pačiu savimi. Gebėdami įsiklausyti į save bei suvokti, kokią įtaką mums daro mus supanti aplinka, kaip į ją įsilieti ir joje gyventi, galime atrasti neabejotiną būdą jaustis geriau. „Kvantinė fizika išvien su tūkstančius metų apie tai kalbėjusiais išminčiais teigia, kad Visatoje egzistuoja visos galimybės: turtai, talentai, partneris, sveikata, laimė ir kt.“ Tad kaip atrasti visus šiuos būtinus žmogui gerovės šaltinius?

Rasos Sagės straipsnių rinkinyje „Būti geram apsimoka“ kalbama kaip suprasti save ir tai, ką galima gauti iš aplinkos, arba tiesiog – kokia nauda būti geru!

 

1 atsiliepimas apie BŪTI GERAM APSIMOKA

  1. Įvertinimas: 1 iš 5

    Aušra

    Būtina turėt fizikos, biologijos žinių 😀 Dar viena būtina sąlyga – būti tikinčiu. Šiaip, yra kelios įdomios ir naudingos mintys, bet jos tokios žinomos, kad vien dėl jų neverta gaišti savo laiko ir skaityti 15 lapų teksto.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.