Dievas visada keliauja incognito

Trukmė: 11 val. 56 min.

Autorius: Laurent Gounelle

Skaito: Matas Dirginčius

Description

Laurent Gounelle – prancūzų rašytojas, asmeninio tobulėjimo specialistas. Jo knygos tapo pasauliniais bestseleriais ir yra išverstos į daugiau nei 20 kalbų. Laurent Gounelle teigia, kad savo knygose nesiekia atskleisti išskirtinio laimės recepto ar atsakyti į visus įmanomus klausimus. Jo tikslas padėti skaitytojui ir klausytojui į save ir supančią aplinką pažvelgti kitaip; pasidalinti savo patirtimi, įgyta studijuojant psichologiją ir neuromokslus, bei keliaujant po Europą, JAV ir Aziją.

Laurent Gounelle audioknyga „Dievas visada keliauja incognito“ – tai istorija apie Alaną, jauną įdarbinimo įmonės konsultantą, taip nusivylusį savo gyvenimu, kad savižudybė jam ima rodytis pačia geriausia išeitimi. Jis užstrigęs aukos vaidmenyje, nepasitiki savimi, dėl visų per gyvenimą jį užgriuvusių problemų kaltina aplinkinius žmones. Laimės neteikia nei darbas, nei asmeninis gyvenimas, gyvenimo beprasmiškumo svoris jam atrodo nepakeliamas. Tačiau lemiamą akimirką sutiktam nepažįstamajam duotas pažadas apverčia jo gyvenimą aukštyn kojomis. Jo paties gyvenimas jam nebepriklauso, atsiveria vis nauji įdomesni nei anksčiau buvusio gyvenimo aspektai. Bet ramybės neduoda vis didėjančios abejonės. Ko iš tikrųjų siekia nepažįstamasis, norintis valdyti jo gyvenimą? Kas jis toks iš tiesų? Ir kas tie paslaptingi jo aplinkos žmonės?

Ši istorija kviečia pažvelgti į save ir susimąstyti. Kas galėtų paskatinti įveikti savo baimes ir susikaustymą, pakeisti įpročius ir ieškoti neįprastų sprendimų įprastose situacijose, iš naujo imti ieškoti gyvenimo skonio, kai jis nebeteikia džiaugsmo?

© S.N. Éditions Anne Carrière – Paris, 2010
Published by arrangement with SAS Lester Literary Agency & Associates

Versta iš: DIEU VOYAGE TOUJOURS INCOGNITO / Laurent Gounelle