5.00 €
5.00 €
Iš viso atsisiųsta:
DIEVO NAMAI (NAUDOTA)
(0)
Autorius: Samuel Shem

 

TIK 1 EGZEMPLIORIUS! UŽSISAKYK, PIRMAS – (A)

 

Romanas, iš pradžių sutiktas mirtina tyla, netruko sukelti tikrą nuomonių audrą ir virto milijoniniu bestseleriu Amerikoje ir Europoje.

 

Dievo namai – amerikiečių literatūros klasika, ir tūkstančiai medikų sako: „Neperskaitęs šios knygos, negali stoti į medicinos mokyklą, o įstojusiems (vis dėlto) ji – medikų biblija“. Tai knyga, demitologizuojanti šiuolaikinę mediciną ir atskleidžianti operacinių užkulisius. Tai gilus pjūvis, kartu – labai juokingas, jaudinantis pasakojimas apie gydytojų internų pirmuosius savarankiško darbo metus.

 

Internai iš studijų viršūnės nusileidžia į ligoninių apačias; jie įsivaizdavo esą visagaliai, o palūžta susidūrę su neįsivaizduota realybe. Ir gydytojai, ir ligoniai tampa aukomis imperatyvo: „Kas gali būti daroma, turi būti daroma, nes tą galima padaryti“.

 

S. Bergmanas po „Dievo namų“ triumfo išėjo į viešumą, skaitė paskaitas tema „Kaip išlikti žmogiškam medicinoje“ ir iki šiol audrina visuomenę atviru požiūriu į gydymo etikos problemas, gydytojo ir paciento santykius. Pastaraisiais metais skaito psichiatrijos kursą Harvarde, dirba praktinį darbą (specializuojasi gydyti alkoholikus) ir kartu su žmona rašo itin populiarias pjeses teatrui „off-Broadway“. Apie save sako: „Didžiausia dovana, kokią esu gavęs kaip rašytojas, yra gebėjimas priversti juoktis“.

 

Leidėjas: Tyto Alba
Išleidimo metai: 2001
Formatas: 15 x 22 cm, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 428
ISBN ar kodas: 9789986162148

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “DIEVO NAMAI (NAUDOTA)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Atgal į sąrašą