DU TĖČIAI – TURTINGAS IR VARGŠAS (šortas)

Trukmė:  24 min.

Autorius: Robert T. Kiyosaki

Skaito: Aurimas Mikalauskas

Description

Audioteka „Šortai“ – tai svarbiausios knygų idėjos perteiktos vos per 20-30 minučių, kurias galite perklausyti pakeliui į darbą ar iš jo. Šios santrumpos padės ne tik išsirinkti Jūsų dėmesio vertas knygas, praplėsti akiratį, patobulinti profesinius įgūdžius, bet, prireikus, ir labai greitai prisiminti pagrindines knygos idėjas.

„Du tėčiai – turtingas ir vargšas“ (1997) – tai autobiografija ir kartu asmeniniai patarimai, kaip tapti finansiškai nepriklausomais ir turtingais.

Anot autoriaus, tai, ko jis moko šiame pasauliniame bestseleryje, yra dalykai, kurių mes niekad neišmokstame mokykloje, o aukštesniosios klasės atstovai savo vaikams turėtų perduoti būtent tas žinias, kurių reikia, norint tapti (ir išlikti) turtingais. Jis pasakoja apie savo itin sėkmingą investuotojo karjerą, o faktą, jog išėjo į pensiją, būdamas 47 metų, pateikia kaip sėkmės įrodymą.

Knyga skirta:
– Visiems, norintiems išeiti iš „žiurkių rato“
– Visiems, norintiems sužinoti, kaip turtuoliai tampa turtingais
– Visiems, norintiems išmokti investuoti

APIE AUTORIŲ:

Robertas Kijosakis – verslininkas, investuotojas, kurio turto vertė viršija 80 milijonų dolerių. Jo prekės ženklas „Rich Dad“ yra išleidęs daugiau nei 15 finansinės savipagalbos knygų – daugiau nei 26 milijonai egzempliorių parduota visame pasaulyje