Emocinis perdegimas: kaip atpažinti ir tvarkytis su emociniu perdegimu

Description

Tomas Kaulinskas su Jumis dalinasi patarimais emocinio perdegimo tema:
– Kas yra emocinis perdegimas ir kaip jis atsiranda?
– Kokios yra emocinio perdegimo stadijos?
– Kaip po emocinio perdegimo, jei tokį patyrėte, sugrįžti į vėžes ir į kasdienybę?

APIE KNYGOS AUTORIŲ:

TOMAS KAULINSKAS – asmeninio efektyvumo ir efektyvaus vadovavimo treneris. Šiuo metu ne tik kuriantis ir vedantis unikalias įgūdžių formavimo programas: Davinci 365® ir PHRONESIS vadovų akademiją, bet ir sėkmingai vadovaujantis 2 įmonėms. Taip užtikrinamas maksimalus mokymų orientavimas į tai, kas vadovo veikloje yra svarbiausia, neperkraunant jų sunkiai praktikoje pritaikoma teorija iš vadovėlių. 14 metų patirtis vedant tęstinius mokymus ir konsultuojant asmeninio bei profesinio efektyvumo klausimais.
19 metų patirtis dalyvaujant verslo įmonių kūrime ir vystyme.Verslo veiklos sritys: gamyba, IT, didmeninė bei mažmeninė prekyba, konsultavimo bei mokymo paslaugos. 18 metų vadovaujančio darbo patirtis, užimant komercijos direktoriaus, nevyriausybinės organizacijos vadovo, verslo įmonės vadovo pozicijas. 12 metų patirtis vadovų ugdymo srityje.

O jeigu iš tiesų siekiate tvarių ir ilgalaikių pokyčių karjeroje, versle ir asmeniniame gyvenime. Formuokite tinkamus įgūdžius, padėsiančius tapti efektyviu vadovu.