HOW DO EMOTION, ATTENTION, THOUGHT AND AROUSAL WORK TOGETHER (EN)

Emocija, dėmesys, mintys ir kiti jausmai – kaip juos tiksliai suderinti, jog jaustumėmės stabilūs ir laimingi? Mark‘o Pettinelli knyga „How do Emotion, Attention, Thought, and Arousal Work Together? pateikia teoriją, pavyzdžių, kurie paaiškina veiksmų valdymo modelius. Suprantant priežastis, atrandami ir sprendimai, padėsiantys įveikti bet kokias situacijas.

Tik registruoti vartotojai gali atsisiųsti nemokamas PDF knygas

Description

Su netikėtumais, naujomis ir kartais ne itin pradžiuginančiomis situacijomis susiduriame gana dažnai. Tuomet jaučiamės tarsi „išmušti“ iš nusistovėjusio ritmo, mintys ir elgesys ne visada prisitaiko prie naujų aplinkybių. Tačiau atitinkama reakcija į pokyčius gali būti sklandesnė, jei mokame įvertinti padėtį ir kontroliuoti save.

 

Emocija, dėmesys, mintys ir kiti jausmai – kaip juos tiksliai suderinti, jog jaustumėmės stabilūs ir laimingi? Mark‘o Pettinelli knyga „How do Emotion, Attention, Thought, and Arousal Work Together?“ pateikia teoriją, pavyzdžių, kurie paaiškina veiksmų valdymo modelius. Suprantant priežastis, atrandami ir sprendimai, padėsiantys įveikti bet kokias situacijas.