FELICITARINIS KELIAS

knyga „Felicitarinis kelias“ jungia psichologijos, ekonomikos ir politikos žinias. Joje aptariama laimės ekonomika ir kurianti jai prielaidas felicitarinė (lot. felicitas–laimė) politika. Pateikiamas sisteminis požiūris į visuomenės laimę, skirtingoms politinėms ideologijoms būdingas laimės traktavimas, apžvelgiami galimi veiksmai tradicinę rinkos ekonomiką transformuojant taip, kad turto gausėjimas taptų laimingų žmonių skaičiaus didėjimo paskata.

Tik registruoti vartotojai gali atsisiųsti nemokamas PDF knygas

Description

Profesorius dr. Gediminas Navaitis – žinomas Europoje psichologijos specialistas, 33 knygų autorius. Jis taip pat žinomas Lietuvos politikas, buvo renkamas Lietuvos Respublikos Seimo nariu.

Jo knyga „Felicitarinis kelias“ jungia psichologijos, ekonomikos ir politikos žinias. Joje aptariama laimės ekonomika ir kurianti jai prielaidas felicitarinė (lot. felicitas–laimė) politika. Pateikiamas sisteminis požiūris į visuomenės laimę, skirtingoms politinėms ideologijoms būdingas laimės traktavimas, apžvelgiami galimi veiksmai tradicinę rinkos ekonomiką transformuojant taip, kad turto gausėjimas taptų laimingų žmonių skaičiaus didėjimo paskata.

Knyga skiriama politikams, politologams, psichologams ir visiems, kurie domisi šiuolaikinės visuomenės problemomis, svarsto jos raidos kelius.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FELICITARINIS KELIAS”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.