GREITKELIS LINK MILIJONO. Iššifruok sėkmės kodą ir būk turtingas visą gyvenimą

Trukmė: 14 val. 9 min.

Autorius: M.J. Demarco

Skaito: Gabrielius Jucevičius

Description

MJ Demarco audioknyga „Greitkelis link milijono“ nėra apie tai, kaip sulaukus garbaus amžiaus ir pagaliau sukaupus milijoną išeiti į pensiją. Šios knygos tikslas – iš naujo apibrėžti finansinę sėkmę, kurios galima sulaukti jaunystėje, o tada mėgautis laisve bei klestėjimu.

Kitose tokio pobūdžio knygose, kad pasiektum finansinį tvarumą, tau siūlo atsidėti pinigus, neišlaidauti, kaupti juos investuojant ir t.t. Anot autoriaus, pasirenkant šį kelią žmonės klysta ir turtus sukaupia jau tik sulaukę garbaus amžiaus, kai svarbiausi dalykai dažnai būna pasikeitę ir atsiranda kitos vertybės: šeima, sveikata ir pan.

Kaip tapti milijonieriumi jau dabar? Atsakymą į šį klausimą rasite šioje audioknygoje.

Greičiausias būdas, autoriaus taip vadinama „kelionė greitkeliu“ – tai „procesas, reikalaujantis aukų, kurioms ryžtasi nedaugelis“, teigia autorius.

„Praturtėjimas yra procesas, o ne įvykis. Turtas daugelį žmonių aplenkia todėl, kad jie pernelyg susidomėję įvykiais ir negalvoja apie procesą. Tačiau be proceso nebus ir įvykio. Tapimas milijonieriumi — tai procesas. Įvykiai tėra šalutinis proceso rezultatas.“

Kaip teigia MJ Demarco, „Pokyčiai prasideda nuo įsitikinimų, nes jie lemia pasirinkimus ateityje. Jei norite žengti į priekį, turite TIKĖTI, kad galite tai padaryti. Jūsų procesas prasideda nuo paprasčiausio pasirinkimo. Priimkite geriausius sprendimus“.

Išklausę knygos galėsite tuoj pat imtis veiksmų siekiant finansinės laisvės, nebijosite prisiimti atsakomybės, rasite atsakymus į klausimus kaip parduoti ir uždirbti, nuo ko pradėti.

Audioknygoje taip pat sužinosite:

– Kaip surasti trumpiausią kelią į finansinę gerovę,
– Aukos dėsnis: kaip priimti atsakomybę?
– Kaip turtingieji iš tikrųjų praturtėja?
– Kodėl švaistome savo laiką ir kaip nustoti tai daryti?
– Kodėl 90% verslo įmonių žlunga per pirmus 5 metus? (bei kaip to išvengti)

Ir daug kitų atsakymų į vieną pagrindinį klausimą — kaip praturtėti ne po 20 ar 30 metų, bet per ateinančius dvejus, trejus ar penkerius metus.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “GREITKELIS LINK MILIJONO. Iššifruok sėkmės kodą ir būk turtingas visą gyvenimą”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.