GYVENIMAS AUDROJE. Kaip išlikti sausam

Trukmė:6 val. 46 min.

Autorius:Paulius Kovas

Skaito:Paulius Kovas, Nijolė Narmontaitė, Simas Stankus

Description

Paulius Kovas – verslininkas, kelis dešimtmečius dirbęs TV medijų srityje, buvo kelių Lietuvos TV kompanijų programų direktorius, vadovavo didžiausiai Lietuvos komercinei TV – LNK, buriuotojas, 2008–2009 m. projekto „Tūkstantmečio odisėja. Vienas vardas – Lietuva“ idėjos bendraautorius ir projekto vykdytojas, Tūkstantmečio odisėjos XI etapo jachtos „Ambersail“ kapitonas.

Audioknyga „Gyvenimas audroje“ – tai pasakojimas apie Lietuvos „Tūkstantmečio odisėją“, devynis mėnesius trukusį jachtos „Ambersail“ žygį aplink pasaulį, kurio metu jachta „Ambersail“ besikeisdami plaukę 120 Lietuvos buriuotojų, iš viso įveikė 43 427 jūrmyles, aplankė Europą, Afriką, Australiją, Naująją Zelandiją, Pietų ir Šiaurės Ameriką.

Tačiau ši audioknyga nėra vien tik kelionės faktų bei įvykių fiksavimas. Ji unikali tuo, kad autorius pasakodamas apie žygį, jame iškilusius iššūkius ir sunkumus, analizuoja, kaip analogiškose situacijose versle galėtų pasielgti organizacijų vadovai. Autorius dalinasi ilgamete patirtimi versle ir jūroje, dvi autoriaus gyvenimo plotmės – verslininkas ir buriuotojas – susipina į vientisą, įtraukiantį pasakojimą apie lyderystę, verslo sėkmę, asmenines žmogaus galias, gebėjimą veikti kartu, bendradarbiavimą.

„Mano buriavimo ir verslo patirtis papildė viena kitą – jos susiliejo į vieną lyg nerimstantys vandenys ir netikėtai išplukdė tam tikrus atsakymus, ne sykį į krantą išmetė vienos ar kitos keblios situacijos sprendimus. Kaip nepasiduoti panikai ir stresui? Ko mus moko štormas? O štilis? Koks turėtų būti kapitonas arba apskritai lyderis? Kokios jo savybės įkvepia pasitikėjimą, o kokios kelia sumaištį? Kur yra demokratijos ribos? Kaip suvaldyti ir sutelkti kūrybingam darbui skirtingų žmonių komandą?“ (Paulius Kovas)