GYVYBĖS JĖGA

Trukmė: 27 val. 10 min.

Autorius: Tony Robbins

Skaito: Audrius Čaikauskas

Description

Audioknyga „Gyvybės jėga“ – išsamus įrankis, padėsiantis jums teigiamai pakeisti savo, o galbūt ir savo artimųjų, gyvenimus. Tai naujausias, moderniausių sveikatos technologijų atradimais paremtas autoriaus Tonny’io Robbinso „The New York Times“ bestseleris.

Čia rasite atsakymus į klausimus:
— Kaip maksimaliai efektyviai išnaudoti savo gyvybinę energiją ir jėgą?
— Kaip išvengti ligų?
— Kaip išties kokybišką gyvenimą gyventi ilgiau?

Šiandien sveikatos ir gyvenimo būdo patarimų gausybėje dažnam tampa sunku susiorientuoti, kur ieškoti patikimos informacijos, kaip pasirūpinti savo fizine, o kartu ir emocine sveikata. Audioknygos autorius, dažnai minimas kaip nr. 1 gyvenimo būdo ir verslo strategas pasaulyje, koučinęs jau daugiau nei 50 milijonų žmonių, knygą parašė po to, kai pats susidūrė su sveikatos problemomis ir ėmėsi ieškoti kelio išgydyti tai, kas, anot daktarų, buvo neišgydoma. Regeneracinės technologijos jam padėjo ne tik pasveikti, bet ir praktiškai sužinoti, kad mūsų organizmas gali veikti kur kas efektyviau nei esame įpratę manyti.

Audioknygoje surinkta informacija, anot žinomo daktaro Marko Hymano, Klivlando klinikos Funkcinės medicinos strategijos ir inovacijų vadovo, dar nėra prieinama plačiajai visuomenei. Čia pateikiami ne tik įkvepiantys pasakojimai apie naujausius medicinos pasiekimus, bet ir konkretūs sprendimai, kaip galite padėti sau pasiekti geresnės fizinės formos, bendros savijautos, o kartu – viso gyvenimo kokybės.

Audioknygoje pasakojama, kaip atsikratyti nugaros skausmų, ansvorio, priklausomybių, kaip išvengti labiausiai paplitusių ligų (vėžio, širdies ligų, diabeto), kaip paprastomis priemonėmis daryti įtaką savo energijos lygiui, jėgai, susikaupimui, gijimui ir daug daugiau!

Versta iš: Life Force / Tony Robbins