INTRAVERTO PRANAŠUMAI. Kuklūs parduoda daugiau

Trukmė: 5 val. 38 min.

Autorius: Derek Lewis, Matthew Pollard

Skaito: Matas Dirginčius

Description

Jeigu manote, kad pardavimai ne jums, kad jums trūksta charizmos, linksmumo, gebėjimo šnekučiuotis ir sužavėti vos įžengus pro galimo kliento duris, pasitikėjimo savimi ir iniciatyvos, būdingų pardavėjams iš prigimties, ši audioknyga kaip tik jums. Matthew Pollard audioknyga „Intraverto pranašumai. Kuklūs parduoda daugiau“ gali padėti išspręsti ne tik jūsų verslo problemas, bet ir įveikti asmeninius kasdienio gyvenimo sunkumus.

Matthew Pollard savo pavyzdžiu sugriovė visuotinai įsigalėjusį mitą, kad pardavėjais gimstama, o intravertai iš prigimties yra „nepardavėjai“ ir šia patirtimi dalinasi audioknygoje. Autorius pasinaudojęs savo asmenybės intravertiškomis savybėmis įrodė, kad: gebėjimas parduoti yra įgūdis, kurį išlavinti gali bet kas; bet kas gali pradėti pardavimo procesą; intravertai, apsiginklavę paminėtais dviem faktais, tampa geriausiais pardavėjais.

Intravertai pasižymi unikaliomis savybėmis, kurių neturi ekstravertai ir kurių privalumus pabrėžia daugybė tyrimų. Tai atjauta, empatija, supratingumas, unikalus gebėjimas atidžiai klausytis, gebėjimas kruopščiai pasiruošti ir pan. Šios savybės tampa pranašumu prieš jų neturinčiuosius tuomet, kai intravertas žino, kaip sistemiškai ir koncentruotai pritaikyti šias įgimtas savo savybes.

Šioje audioknygoje rasite autoriaus praktikoje išbandytas technikas, strategijas ir procesus, kurie padės panaudoti intravertams įgimtas savybes pardavimo procese. Ši audioknyga padės į pardavimo procesą pažvelgti kitu kampu, persikelti nuo neišmanymo apie pardavimą iki pardavimo proceso įvaldymo.

Paties Matthew Pollard žodžiais tariant, autoriaus ir audioknygos misija: „nutiesti tiltą per bedugnę tarp kažkieno svajonės, dėl kurios jie grumiasi, ir greitai augančio verslo, dėl kurio gyvena“