Įsipareigojusi tiesai. Mano istorija

Trukmė: 10 val. 17 min.

Autorius: Kamala Harris

Skaito: Liuda Kudinova

Description

Kamala Harris  – pirmoji moteris, tapusi JAV viceprezidente, ir antroji į JAV Senatą išrinkta juodaodė. Savo teisininkės karjerą ji pradėjo dirbdama Alamedos apygardos prokuratūroje. Ten matė, kaip kasdien nuvertinamos talentingų recidyvizmo bylose besispecializuojančių prokurorų pastangos, o gyvybiškai svarbiam darbui, kuriam jie paskyrė gyvenimą, kliudoma sklandžiai vykti. Kamala Harris suprato, kad tai – didelė problema, kurią ji gali išspręsti, dalyvaudama rinkimuose. Ji troško imtis sistemą persmelkusios rasinės diskriminacijos, kurią pakeisti gali tik dalyvavimas politikoje.

Jos mama, seneliai, tetos ir dėdė įskiepijo pasididžiavimą savo šaknimis Pietų Azijoje. Kamalos Harris mama kuo puikiausiai suprato, kad augina tamsiaodę dukrą baltaodžių valdomame pasaulyje, todėl buvo pasiryžusi padaryti viską, kad ji užaugtų savimi pasitikinti ir išsilavinusi.

Išrinkta San Fransisko apygardos prokurore, o vėliau – aukščiausia teisėsaugos pareigūne Kalifornijos valstijoje, Kamala Harris uoliai gynė kertines savo vertybes – kovojo su tarptautinėmis nusikalstamomis grupuotėmis, didžiaisiais bankais, stambiomis naftos korporacijomis, nelegaliai pelno siekiančiomis švietimo įstaigomis, siekė reformuoti baudžiamosios justicijos sistemą, padidinti minimalų darbo atlygį, apsaugoti imigrantų ir pabėgėlių teises bei padaryti absoliučiai daugumai prieinamą nemokamą aukštesnįjį išsilavinimą.

Ši audioknyga – vienos ryškiausių JAV politinių lyderių istorija apie drąsų pasirinkimą kovoti už tai, kas svarbu – tiek asmeniniame, tiek viešajame gyvenime. Kamala Harris, gyvendama pačiu intensyviausiu savo gyvenimo etapu, pati ryžosi parašyti knygą apie savo gyvenimą – grįždama į vaikystę, kurioje formavosi svarbiausi asmenybės bruožai, prisimindama visas darbines patirtis, kurios atvedė į dabartinę poziciją, ir įkvėpdama kitus, kaip svarbu visuomet stengtis dėl savo vertybių.

All rights reserved including the right of reproduction in whole or in part in any form.
This edition published by arrangement with Penguin Press, an imprint of Penguin Publishing Group, a division of Penguin Random House LLC.

Versta iš: The Truths We Hold: An American Journey / Kamala Harris.