IŠKLAUSANT MOTERIS

Rated 5.00 out of 5 based on 3 customer ratings
(3 customer reviews)

„Išklausant Moteris.“ – apsakymų rinkinys apie moteris moterims (taip teigia pati autorė). Šį rinkinį sudaro 19 nedidelės apimties apsakymų, kuriuos sieja viena tematika – moterų gyvenimas.

Tik registruoti vartotojai gali atsisiųsti nemokamas PDF knygas

Description

„Išklausant Moteris.“ – apsakymų rinkinys apie moteris moterims (taip teigia pati autorė). Šį rinkinį sudaro 19 nedidelės apimties apsakymų, kuriuos sieja viena tematika – moterų gyvenimas. Tarp išgalvotų (arba ne visai) moterų gyvenimų – trumpos tikros likimo nuotrupos moterų, kurios įkvėpė autorę – iš viso pasaulio, skirtingų laikmečių ir skirtingų rasių. Tokia knygos komponavimo metodika atrodo logiška – po subjekto audrų galima palyginti istorijas – sukurtos, išgalvotos, o greta – tikros, faktais grįstos, kartais dar painesnės ir skaudesnės. Tai jau po truputį pradeda kurti savotišką autorės misijos vaizdą – noras prakalbinti ir diskutuoti su savo knygos moterimis ir skaitytojais.

Visas apsakymų rinkinys skelbia moterų tikėjimo, pasitikėjimo, pasirinkimo ir savirealizacijos laisvę. Autorė išgyvena skaudžius likimus, puse lūpų šypsosi scenoje pasirodžiusiems erotiniams žaidimams, žvelgia į pasaulį atviru, demokratišku, tačiau vis dar moteriškai švelniu ir rūpestingu žvilgsniu. Sunki vaikystė – dar ne nuosprendis, o vidinė jėga dažnai būna prikeliama. Tik reikia palaikymo. „Išklausant Moteris“ – palaikymo gestas sau ir kitoms moterims.

3 reviews for IŠKLAUSANT MOTERIS

 1. Rated 5 out of 5

  Muniukas

  Daug skirtingų istorijų, išgyvenimų, nuklydimų ir kančių – taip, kaip ir realiame mūsų moterų pasaulyje. Leidžia suprasti, kad visos turime nueiti tam tikrą, kartais panašų kelią. Esi ne viena, mūsų daug ir kiekviena su sava istorija!

 2. Rated 5 out of 5

  Rūta

  Knyga visokia kaip ir pati moteris. Tad skaitydama pažinau įvairių moters išgyvenimų drauge su knygos moterimis! 🙂

 3. Rated 5 out of 5

  Vaida

  Rekomenduoju, puiki knyga!

Add a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas.