MOTERYS

Trukmė: 10 val. 56 min.

Autorius: Charles Bukowski

Skaito: Dovydas Bluvšteinas

Description

„DON‘T TRY“ – H.Charleso Bukowskio frazė, atskleidžianti autoriaus kūrybos ir gyvenimo esmę, šerdį, iškalta jo kapo akmenyje. Nesistenk. Jei niekas nevyksta, palauk šiek tiek ilgiau. Tarsi matytum vabalą aukštai ant sienos ir lauktum, kol jis prisiartins. O tuomet, kai jis prieina prie tavęs pakankamai arti, priploji jį arba prisijaukini. Taip apie savo kūrybinį procesą kalba autorius, artimų žmonių švelniai vadinamas Buku.

Charlesas Bukowskis – vokiečių kilmės amerikiečių rašytojas, poetas, didžiąją gyvenimą dalį praleidęs Los Andželo mieste. Vienas ryškiausių pasauliniu lygiu kritikų ir skaitytojų pripažįstamas andergroundo kūrėjas, drąsiai metantis iššūkį skaitytojams, priverčiantis, anot leidėjo John Martin, pagalvoti, kas esate, ir ko vertas jūsų gyvenimas.

Charleso Bukowskio audioknyga „Moterys“ – romanas, kurį autorius parašė perkopęs penktąją dešimtį, ir kuriame autoriaus alter ego – Henris Činaskis – sutinka daugybę moterų, trokštančių jam atsiduoti. Jis geria ir dulkinasi, daro tai meistriškai ir net romantiškai sentimentaliai, giliai širdyje trokšdamas vienintelės tikros meilės. Romane H. Charlesas Bukowskis jam įprastu saviironišku, kandžiu stiliumi atvirai pasakoja apie iki absurdo nusiritančius žmonių santykius, kasdienybės rutiną, nekorektiškas situacijas, apie, Henrio Činaskio žodžiais tariant, kovą su moters idėja.