KABINETAS 339

Trukmė:  11 val. 32 min.

Autorius: Birutė Davidonytė, Dovydas Pancerovas

Skaito: Jokūbas Bareikis

Description

Audioknyga „Kabinetas 339“ – Lietuvoje dar neatrasto žanro knyga. Tai įtraukiantis dinamiškas pasakojimas apie politines schemas, politikos užkulisius, tiriamosios žurnalistikos kasdienybę. Šis pasakojimas panardina į žurnalistinį tyrimą tarsi kelis sezonus besitęsianti politinį serialą, kuriame intriga veja intrigą, ją keičia šantažas ir išdavystės, bendravimas su slaptais šaltiniais – Raktininku ir Ka. Tai žurnalistų atskleistų Lietuvos politinių realijų kuriamas trileris vertas ir kinematografininkų dėmesio.

Portalo 15min tyrimų žurnalistai Birutė Davidonytė ir Dovydas Pancerovas, remdamiesi jų pačių atliktais žurnalistiniais tyrimais bei specialiai knygai rengtais interviu, pasakoja apie premjero aplinką, ryšius su verslo grupėmis, jo valdymo stilių ir naudojamas priemones, „Danpower Baltic“ ir atliekų deginimo jėgainių istoriją, apie Registrų centro ir sunaikinto įrašo skandalą, slaptuosius patarėjus, prezidentinės rinkimų kampanijos finansavimą, kritikų persekiojimą ir jų reputacijos menkinimą.

Ši audioknyga turėtų būti įdomi net ir tiems, kurie nesidomi politika ir politikais, nes joje atskleidžiama, kaip dirba tyrimus atliekantys žurnalistai, kaip bendrauja tarpusavyje bei su tyrimo dalyviais, kaip ginama žodžio laisvė, visuomenės teisė žinoti – pamatinė teisė demokratinėse valstybėse. Vieno iš knygos autorių Dovydo Pancerovo žodžiais tariant, žurnalistas – žmogus tarp visuomenės ir politikų, bet jis nei su tais, nei su tais. Jis bando papasakoti apie tikrovę, kuri yra, ir kurios kiti galbūt net nenori matyti.

Aktoriaus Jokūbo Bareikio įgarsinta audioknyga „Kabinetas 339“ politinio trilerio ritmu atskleidžianti dar ir šiandien tebesitęsiančių politinių realijų ir žurnalistinių tyrimų užkulisius, sudomins kiekvieną, kuris nėra abejingas tam, kokioje šalyje gyvena.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KABINETAS 339”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.