Kaip atskleisti jūsų pasąmonės galias

Trukmė:7 val. 10 min.

Autorius:Joseph Murphy

Skaito:Simas Stankus

Description

Joseph Murphy „Kaip atskleisti Jūsų pasąmonės galias“ – tai dar viena šio autoriaus audioknyga apie tai, kaip perpratę pasąmonės ir sąmonės veikimo principus, pasitelkdami sąmonę galite perprogramuoti pasąmonę. Perprogramavę pasąmonę mąstyti pozityviai, išspręsite daugybę problemų, į kurias esate pakliuvę karjeroje, santykiuose, savirealizacijoje ar kitoje jums aktualioje srityje. Vidinės pasąmonės galios gali padėti jums sukurti trokštamą tikrovę.

Audioknygoje „Jūsų pasąmonės galia“ autorius daugiau dėmesio skyrė pačios pasąmonės galios atskleidimui, jos veikimo principų ir sąveikos su sąmone išaiškinimui. Ši audioknyga orientuota į praktinį autoriaus teorijos pritaikymą, aprašant konkrečius žingsnius, kurių reikėtų imtis siekiant atskleisti savo pasąmonės galias.

Audioknygoje pateikiami metodai, kuriais galite efektyviai perduoti teigiamas mintis pasąmonei ir kuo aiškiau apsibrėžti savo viziją, o tuomet pasąmonės galios pačios imasi jūsų norų įgyvendinimo. Paaiškinama, kaip ir kodėl afirmacijos veikia bei pateikiamos 52 afirmacijos su paaiškinimais apie tai, kokią konkrečią naudą jos teikia realiame gyvenime. Tad belieka tik rasti laiko tai sužinoti ir pritaikyti savo gyvenime. Joseph Murphy pasąmonės galias išlaisvinti siūlo ne tik pasitelkiant afirmacijas, bet ir kitus minčių valdymo metodus. Pavyzdžiui, papildomai galima naudotis įgyvendinimo technika, kurios esmė paskatinti pasąmonę priimti sąmonės prašymą. Malda, kaip norų suformulavimo būdu, vizualizavimo technika, minčių filmo metodu, Bodueno technika, miego technika, dėkojimo technika ir kt.

Ši audioknyga skirta kiekvienam, kuris nori pagilinti žinias apie tai, kaip veikia sąmonė ir pasąmonė, kaip praktiškai savo gyvenime pritaikyti sąmonės ir pasąmonės veikimo ir jų sąveikos principus, kaip pasitelkti pasąmonės galias savo gyvenimo kokybės gerinimui, kaip susikurti savo trokštamą tikrovę.

© JMW Group, Inc. Mahopac, New York
Rights licensed exclusively by JMW Group Inc
jmwgroup@jmwgroup.net