KAIP IŠSAUGOTI MEILĘ?

Meilė nėra jausmas. Tai – apsisprendimas. Nėra tobulų žmonių. Visi, ar vienas, ar kitas, ar trečias, ar dešimtas, turi savo, vis kitokių, trūkumų. Visi! Tai ką mes galime rinktis? Tik mylėti vieną iš tų, netobulų žmonių. Visi žinome, jog būna dienų, kai dėl mylimo žmogaus galime padaryti viską ir tokių, kai į savo antrąją pusę nenorime net pažvelgti. Tai yra normalu. Jausmai yra nepastovūs. Pastovus gali būti tik apsisprendimas.

 

Tik registruoti vartotojai gali atsisiųsti nemokamas PDF knygas

Description

Meilė ne tik jausmas. Tai – apsisprendimas. Nėra tobulų žmonių. Visi, ar vienas, ar kitas, ar trečias, ar dešimtas, turi savo, vis kitokių, trūkumų. Visi! Tai ką mes galime rinktis? Tik mylėti vieną iš tų, netobulų žmonių. Visi žinome, jog būna dienų, kai dėl mylimo žmogaus galime padaryti viską ir tokių, kai į savo antrąją pusę nenorime net pažvelgti. Tai yra normalu. Jausmai yra nepastovūs. Pastovus gali būti tik apsisprendimas.

 

Ko gi reikia, kad santykiai būtų sėkmingi? Plano. Skamba keistai –  kas gi planuoja santykius? Bet taip galima įleisti šaknis, tokias tvirtas, kad jokios audros santykių medžio neišrautų ir jis nenudžiūtų. Aplaužytų šakas, nuplėštų lapus, bet šaknys liktų sveikos.