Kaip tapti lyderiu?

Trukmė:  26 min.

Autorius: Ilja Laurs

Skaito: Giedrius Arbačiauskas

Description

Visiškas mitas, kad lyderiu arba gimsti, arba ne. Šį posakį lydi daug nusivylimų. Ir visai be reikalo. Sąmoningai suformavus tikslą ir investavus laiko, lyderystės galima išmokti. Tai šimtu procentų pasiekiamas rezultatas, nes tai praktinis įgūdis. Gera žinia ta, kad lyderio savybes galime praktikuoti bet kur. Pavyzdžiui, pradedant nuo kvietimo pietauti kolegas būtent jūsų išrinktame restorane. Jausite ir nepasitenkinimą, ir įvairių nuomonių sulauksite, bet tai pirmas žingsnelis. Naivu tikėtis, kad įgūdžiai atsiras perskaičius kelias taisykles. Reikia praktikuoti. Ilja dalinasi šešiais įgūdžiais, kurie padės pamatus lyderystei.

Lyderiu negimstama ir netampama per dieną, tačiau kviečiame pasisemti žinių ir įkvėpimo, nuo ko pradėti?

Sužinosite:
– Kaip tapti lyderiu?
– Kokiomis savybėmis pasižymi lyderis, ar juo gali tapti kiekvienas?
– Kaip atskleisti ir treniruoti savo lyderio savybes?
– Svarbiausios lyderio veiklos funkcijos, kokios jos?

Praktinės įžvalgos ir patarimai, konkretūs pavyzdžiai, kurie įkvėps siekti savo tikslų ir atrasti stipriausias savo savybes.

Alma Master Summary – audio įrašas skirtas tiems, kurie vertina kokybę ir savo asmeniniam tobulėjimui gali skirti ne daugiau nei pusvalandį per dieną. Greita, koncentruota ir efektyvu. Klausykite sportuodami, eidami pasivaikščioti, gamindami pusryčius – bet kur ir bet kada.