KELYJE. 100 000 žingsnių su kunigu Algirdu Toliatu

Trukmė: 9 val. 21 min.

Autorius: Lina Ever

Skaito: Jurga Šeduikytė

Description

Lina Ever audioknyga „Kelyje: 100 000 žingsnių su kunigu Toliatu“ – atviras ir jautrus 5 dienų kelionės po Saksonijos Šveicariją su kunigu Algirdu Toliatu ir fotomenininku Algimantu Aleksandravičiumi dienoraštis. Autorė audioknygoje pasakoja ne tik kelionės detales, rūpimas ketinantiems leistis vadinamuoju dailininkų keliu (Malerweg), bet ir pokalbius su bendražygiais, jų mintis, pastebėjimus. Kelionės įspūdžius ir detales papildo pokalbiai apie universalius dalykus: tarpusavio santykius, draugystę, meilę sau ir kitiems, mokėjimą priimti pagalbą ir suteikti ją tam, kuriam jos reikia, pašaukimo ieškojimą, sugebėjimą atleisti ir paleisti, nesusireikšminimą lipant į viršų ir nesikrimtimą, jei gyvenimo kelias eina žemyn.

Ši audiokyga skirta tiems, kurie mėgsta keliauti, nes joje ras detaliai aprašytą maršrutą. Tiems, kuriems ėjimas yra tikra meditacija, nes joje ras įdomius bendražygius, kalbančius apie visiems rūpimus universalius būties dalykus. Tiems, kurie užsisuko rutinoje, nes joje galima rasti pabėgimo iš jos planą. Tiems, kurių tikėjimo raumuo labai silpnas arba apie jį nieko nežino, bet nori apie jį sužinoti ir jį sustiprinti. Ši audioknyga skirta visiems, kurie nebijo veikti, visiems, kurie yra kelyje.

„Turiu ant rankos išmanųjį prietaisą, buvau įsikalusi į galvą, kad šią kelionę matuosiu nueitais žingsniais. Bet gal iš tiesų kelionė yra ne vien žingsniai, ne vien skrydžiai, ne vien įveikti kilometrai ir išdegintos kalorijos. Kelionė yra ir žodžiai, ir mintys, ir krintantys lapai, ir lietaus barbenimas į stogelį apleistoje miško aikštelėje. Keliauji ir tada, kai tau nepatogu, kai šlapia, kai šalta, kai suirzti, kai žiūri į dangų, tegul tik ieškodamas prošvaisčių, ne Dievo. Iš tiesų kas gali pasakyti, kiek žingsnelių veda į kito žmogaus širdį? O kiek jų iki manęs pačios?“ (Lina Ever)

Lina Ever – žurnalistė, tinklaraštininkė, rašytoja, gyvenanti ir kurianti Berlyne.
Viršelio nuotrauka – Algimanto Aleksandravičiaus.