KIBALIONAS

Senojo Egipto ir Senosios Graikijos hermetinės filosofijos mokymas
Neįšventintiesiems Tiesos lūpos neprabyla
Čikaga, 1940 m.
Šis hermetinio mokymo traktatas su pagarba pašvenčiamas Hermiui Trismegistui, seniesiems egiptiečiams žinomam kaip DIDŽIAUSIAS IŠ DIDŽIAUSIŲ ir MEISTRŲ MEISTRAS

Tik registruoti vartotojai gali atsisiųsti nemokamas PDF knygas

Description

Kibalionas – Hermio paliktų žinių pradžiamokslis: aksiomos, aforizmai, sentencijos ir komentarai. Naudodami šioje knygoje pateiktas žinias bei patarimus, jūs galėsite praktiškai įvaldyti savo būsenas, susikurti naujus įpročius ir naują charakterį.

…Dar tais laikais, dabartinės rasės priešaušryje, kai Hermis vaikščiojo tarp žmonių, savo pasekėjams jis patikėjo šventąją Toto Knygą. Ši Knyga – užslaptintas procesas, kuris gali atnešti žmonijos atgimimą. Tai raktas ir kitiems jo kūriniams.

Šioje Knygoje Hermis visai žmonijai atvėrė vienintelį Kelią, ir jau ištisus amžius visų laikų ir visų tikėjimų didieji Išminčiai siekia nemirtingumo šiuo Keliu. Ir mūsų dienomis yra keletas slaptų mokyklų, kuriose uždegamas Hermio žibintas. Bet ir be šių mokyklų, ir iš viso be jokių mokyklų, Hermio žibintas nušvies kiekvieną žinių siekiantį protą, vieninteliu Keliu išves į atgimimą.