KITAPUS TVARKOS. Dar 12 taisyklių

Trukmė: 13 val. 18 min.

Autorius: Jordan B. Peterson

Skaito: Gabrielius Jucevičius

Description

Audioknygoje „Kitapus tvarkos. Dar 12 gyvenimo taisyklių“ J. B. Petersonas žengia dar vieną žingsnį, parodydamas, kad dalį gyvenimo prasmės galime pamatyti žvelgdami kitapus to, kas mums pažįstama, ir prisitaikydami prie nuolat kintančio pasaulio. Chaoso perteklius baugina mus nežinomybe, o tvarkos perteklius atima iš mūsų žingeidumą ir kūrybiškumą. Štai kodėl „Kitapus tvarkos“ ragina mus ieškoti pusiausvyros tarp pamatinių gyvenimo principų – tvarkos ir chaoso – bei parodo, kaip gilindamiesi į visa, kas juos skiria, galime atrasti esmines tiesas.

Ši audioknyga yra tarptautinio bestselerio „12 gyvenimo taisyklių“ tęsinys, tačiau gali būti klausoma ir atskirai nuo pirmosios audioknygos.

Šiuo kančios ir nestabilumo kupinu laikotarpiu J. B. Petersonas primena, kad turime iš kur semtis stiprybės: autorius dalijasi psichologinėmis bei filosofinėmis įžvalgomis, garsiausiais žmonijos mitais ir pasakojimais. Remdamasis žmonijos sukaupta išmintimi ir itin asmeniškomis pamokomis iš savo gyvenimo bei klinikinės praktikos, J. B. Petersonas pateikia 12 naujų taisyklių, vedančių klausytojus drąsesnio, nuoširdesnio ir prasmingesnio gyvenimo link.

Copyright © 2020 Jordan B. Peterson. Originally published in English by Portfolio, an imprint of Penguin Random House
Versta iš: Beyond Order: 12 More Rules for Life / Jordan B. Peterson
Išleista bendradarbiaujant su leidykla „Tyto alba“