Kol aš nesu AŠ

Trukmė: 5 val. 1 min.

Autorius: Dmitrij Trockij

Skaito: Jokūbas Bareikis

Description

„Aš nuoširdžiai tikiu, kad žmogus turi tik vieną pareigą Dievui — būti laimingu. Ir jeigu žmogus tvirtai nusprendė tapti laimingu, tai visas kitas problemas galima išspręsti.”
— Dmitrij Trockij

Dmitrij Trockij yra visame pasaulyje žinomas motyvacinis lektorius, Lietuvoje dar vadinamas Laimės mokytoju. Jis yra metodikos LIKIMO TRANSFORMACIJA ir knygos „Kol aš nesu AŠ“ autorius. Lietuvoje knyga „Kol aš nesu AŠ“ tapo absoliučiu bestseleriu, ir šiuo metu jau yra parduota virš 14 000 egzempliorių.

Autorius daugelį metų tyrinėjo ir nagrinėjo ryšius tarp žmogaus jausmų, minčių, poelgių ir to, kaip vėliau klostosi žmogaus likimas. Šioje audioknygoje Dmitrijus Trockis pasakoja, kodėl yra labai svarbu išmokti suprasti, ką jauti, kuo reikia vadovautis renkantis profesiją, „antrą pusę“, kaip atskleisti savo kūrybinį̨ potencialą̨ ir rasti savo pašaukimą̨, kaip išgyti nuo vienokios ar kitokios ligos ir pasiekti asmeninę gerovę. Audioknygoje nėra abstrakčių pamąstymų, tiktai praktiniai patarimai ir atsakymas į pagrindinį klausimą: ką man daryti tiesiog dabar?