KŪNO DERINIMAS: MALONUS GYVENIMAS BE VAISTŲ ♕ (POPIERINĖ)

„Kūno derinimas: malonus gyvenimas be vaistų. Filomenos Taunytės mokinio patarimai“ – tai žinomo Niujorko kineziterapeuto, pasaulio garsenybių gydytojo Samuelio Taco (Shmuel Tatz) ir žurnalistės, knygų autorės ir bendraautorės Ingos Liutkevičienės knyga apie tai, kaip natūraliais būdais, be vaistų ir operacijų  puikiai jaustis ir laisvai judėti, būti geros nuotaikos, ką tinkamiausia savo kūno sveikatai pasirinkti iš viso to, kas siūloma, o dažnai brukte brukama.adarbiu.

6.99

Out of stock

Description

 

„Kūno derinimas: malonus gyvenimas be vaistų. Filomenos Taunytės mokinio patarimai“ – tai žinomo Niujorko kineziterapeuto, pasaulio garsenybių gydytojo Samuelio Taco (Shmuel Tatz) ir žurnalistės, knygų autorės ir bendraautorės Ingos Liutkevičienės knyga apie tai, kaip natūraliais būdais, be vaistų ir operacijų  puikiai jaustis ir laisvai judėti, būti geros nuotaikos, ką tinkamiausia savo kūno sveikatai pasirinkti iš viso to, kas siūloma, o dažnai brukte brukama.

 

S. Tacas ragina nepamiršti, kad tradicinė medicina ir farmacija yra verslas, tad būtina žinoti ir kitus būdus, kaip sau padėti.  Įspėja nepulti mokytis  stovėti ant galvos, atlikti sudėtingų jogos pratimų  ar bėgti maratonų, nes tai labiau kenkia sveikatai negu padeda.

 

Leidėjas: Mažoji leidykla
Išleidimo metai: 2014
Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 218
ISBN ar kodas: 9786099557014

 


 

Užsisakyk knygą dabar, ir be jokios sudėtingos registracijos!

Knygą galėsi atsiimti Tavo adresui priklausančiame Lietuvos pašto skyriuje per artimiausias 2-7 darbo dienas.

 


 

*Pinigų grąžinimo garantija. Daugiau apie sąlygas