Lukas Šiaudelis deda iš viršaus

Trukmė:1 val. 34 min.

Autorius:Tomas Dirgėla

Skaito:Adas Bareikis, Giedrius Arbačiauskas

Description

Tomo Dirgėlos audioknyga „Lukas Šiaudelis deda iš viršaus“ – pasakojimas vaikams apie Luką Šiaudelį, svajojantį tapti garsiu krepšininku, kaip Jonas Kamuoliūnas. Lukas kartu su tėčiu gyvena labai neturtingai, dalinasi viena pora batų ir viena lova, o spinta dalinasi dar ir su tarakonais bei nuolat ką nors svarbaus nugvelbiančia ir besikandžiojančia žiurke.

Lukas Šiaudelis svajoja tapti garsiu krepšininku, nors treniruotėse jam nekaip sekasi: nemažai laiko praleidžia ant suolelio ar bėgiodamas paskui komandos narius bijodamas net prisiliesti prie kamuolio. Bet vieną dieną netikėtas įvykis pakeičia visą Luko Šiaudelio ir jo tėčio gyvenimą.

Tai pasakojimas apie draugystę, pagarbą, artimųjų meilę, pasiaukojančių santykių kūrimą ir puoselėjimą. Luko Šiaudelio istorija paskatins siekti svajonės ir atsakyti į klausimą, ką esu pasiryžęs paaukoti, kad galėčiau įgyvendinti svajonę? Ar svajonė yra verta, kad dėl jos paaukočiau ryšius su artimais ir brangiais žmonėmis?

Tomas Dirgėla (g. 1989) – vienas populiariausių vaikų rašytojų Lietuvoje, kurio knygos verčiamos ir į užsienio kalbas, pedagogas, žurnalistas.