LYDERIS BE TITULO

Trukmė: 7 val. 15 min.

Autorius: Robin Sharma

Skaito: Audrius Čaikauskas

Description

Robin Sharma — saviugdos knygų autorius, inovatyvių lyderystės metodų ir asmeninės veiklos optimizacijos ekspertas iš Kanados. Tarptautinio populiarumo sulaukė visos 15 autoriaus knygų. Pirmoji knyga „Vienuolis, kuris pardavė Ferrarį“ parduota daugiau nei 6 milijonų tiražu. Šiuo metu tai vienas skaitomiausių autorių pasaulyje. Robin Sharma vadovauja savo įmonei bei skurstančių vaikų rėmimo fondui, keliauja po pasaulį vesdamas seminarus, paskaitas, konsultuodamas tokias tarptautines įmones, kaip Microsoft, General Electric, IBM, NASA, General Motors, FedEx ir Jeilio universitetas. Pagrindinis autoriaus tikslas ugdyti kiekvieno asmens lyderystės įgūdžius, nepaisant jo užimamų pareigų, statuso ar titulo.

Robin Sharma audioknygoje „Lyderis be titulo“ grožinės literatūros kūrinio forma pristato lyderio be titulo filosofiją, šiuolaikinės lyderystės principus, kurie padės pasiekti nepaprastų rezultatų, suteiks galimybę jūsų organizacijoms pakilti į aukštesnį profesionalumo lygį, įgyti klientų palankumą, pakeisti savo asmeninį gyvenimą ir įvaizdį. Audioknygoje pateikiami principai ir metodai padės kilti karjeros laiptais, padarys jus laimingus ir atskleis gražiausią jūsų asmenybės pusę. Autorius teigia, kad visi gimstame genialūs, todėl labai gaila, kad dauguma mūsų miršta tapę vidutinybėmis.

Jeigu jums darbas tėra priemonė, padedanti sumokėti sąskaitas, o ne galimybė realizuoti savo talentus. Jeigu dažnai tiesiog stumiate darbo valandas, negalvodami, kaip pagerinti organizaciją, kurioje dirbate. Jeigu jaučiate pasiklydęs profesinėje ir asmeninėje srityje. Jeigu manote, kad būti lyderiu reiškia turėti erdvų kabinetą, didelį atlyginimą ir gausų būrį pavaldinių. Jeigu nuolat ieškote pasiteisinimų ir nesėkmių priežasčių praeityje, aplinkiniuose žmonėse ar situacijose. Tuomet ši audioknyga kaip tik jums, nes ji gali atverti jums akis ir pakeisti jūsų gyvenimą bei klaidingus įsitikinimus, kurie įkalina jūsų vidines galias.

Šioje audioknygoje surasite nepaprastą permainų filosofiją, kuri padės išlaisvinti kiekvieno viduje esantį ir trokštantį ištrūkti į laisvę vidinį lyderį. Ji padės atskleisti vidinio lyderio potencialą, pažinti jį ir imti tinkamai valdyti. Būsite lyderiai kiekviename žingsnyje, nes paprasčiausiai nebemokėsite, o ir nebenorėsite, gyventi kitaip.