MARO DIENA

Trukmė: 14 val. 13 min.

Autorius: Andrius Tapinas

Skaito: Eimantas Bareikis

Description

Fantastiniai nuotykiai kitokioje Lietuvoje ir už jos ribų tęsiasi antrajame Andriaus Tapino romane „Maro diena“. Autorius teigia, jog ši knyga – visiškai kitokia, nei pirmoji „Vilko valanda“ – ji tamsesnė, niūresnė, šiek tiek keičiasi ir pats žanras – čia pasakojama, kaip žmonės bando išgyventi po apokalipsės.

Klausytojas nukeliamas į paslaptingą kasdienybę kitokio XX amžiaus pradžios Vilniuje, Kaune, Konstantinopolyje ir Londone. Audioknygoje išgirsite, kaip netikėtai veikia mums įprastos istorinės asmenybės fantastinėje aplinkoje – ar kada bandei įsivaizduoti, kad mūsų literatūros klasikė Žemaitė galėtų būti žvalgybos vade, o iškilus kompozitorius M. K. Čiurlionis – mįslingu, bokšte užsidariusiu magu? Čia istorija vyksta tarp sugriautų miestų, matematinių kodų ir anapusinio pasaulio būtybių. Įtempto siužeto veikėjų likimai susikerta mieste, kuris vadinamas pasmerktuoju. Viskas aplink keisis, kai išauš Maro diena.

Audioknyga įtrauks kiekvieną, kuriam įdomu naujai pažinti mūsų istoriją, miestus bei asmenybes, leidžiantis į tokius užburiančius vaizduotes žaidimus, jog prireiks gerai pagalvoti, kiek romane yra tiesos, o kiek rašytojo fantazijos.