MISIJA TALENTAI. Kaip pritraukti, atrinkti ir išlaikyti geriausius

Trukmė: 7 val. 26 min.

Autorius: Saulius Jovaišas, Valerija Buzėnienė

Skaito: Saulius Jovaišas, Valerija Buzėnienė

Description

Sauliaus Jovaišo ir Valerijos Buzėnienės audioknyga „Misija talentai: kaip pritraukti, atrinkti ir išlaikyti geriausius“ pirmiausia yra skirta tiems darbdaviams, kurie neranda ar kuriems dėl jiems nesuprantamų priežasčių nepavyksta išlaikyti efektyviai dirbančių darbuotojų. Ši audioknyga atsakys į daugelį personalo vadybos klausimų. Kodėl ne visiems pavyksta surasti darbuotojų? Ką tie, kuriems pavyksta pritraukti ir atsirinkti darbuotojus, daro kitaip nei tie, kuriems nepavyksta? Kaip atrinktus darbuotojus supažindinti su darbo aplinka, funkcijomis, kolektyvu ir kt., kad jie ne tik efektyviai dirbtų, bet ir būtų motyvuoti, domėtųsi atliekamu darbu ir norėtų likti įmonėje? Kaip išlaikyti tuos, kurių reikia visiems kitiems? Audioknygoje autoriai pateikia ne tik teorinius atsakymus į įvairius personalo vadybos klausimus, bet ir puikią personalo vadybos patirtį taikančių įmonių sėkmės istorijas.

Nors, kaip minėta, ši audioknyga skirta darbdaviams, norintiems išmokti tinkamai atsirinkti ir išlaikyti talentus, tačiau ne mažiau naudinga ji gali būti ir progresyviam, savo talentą vertinančiam darbuotojui. Ji padės atpažinti darbdavį, kuriam jis iš tiesų reikalingas ir kuriam rūpi jo talentas, motyvacija ir savijauta.

Saulius Jovaišas – vadovų konsultantas, lektorius, straipsnių ir seminarų autorius, projekto „Boso valanda“ kūrėjas, knygų „Boso valanda“, „Ieškai darbo?“ ir „Misija talentai“ bendraautoris.

Valerija Buzėnienė – talentų paieškos ir darbuotojų atrankos praktikė, įmonių konsultantė, knygų „Boso valanda“ ir „Misija talentai“ bendraautorė.