NAUJAS ŽVILGSNIS Į NEIŠTIKIMYBĘ

Trukmė: 12 val. 52 min.

Autorius :Esther Perel

Skaito: Toma Vaškevičiūtė

Description

Esther Perel – belgų psichoterapeutė, tyrinėjanti žmonių santykiuose kylančią įtampą tarp prieštaringų poreikių: saugumo poreikio (meilė, priklausymas, artumas) ir laisvės poreikio (erotinė aistra, nuotykis, atsiribojimas). Rašytoja išleidusi ne vieną populiariosios psichologijos knygą, tinklalaidės „Where Shoud We Begin?“ autorė ir vedėja.

Esther Perel audioknyga „Naujas žvilgsnis į neištikimybę“ – tai provokuojantis pasakojimas apie santykius, siūlantis į neištikimybė pažvelgti kitaip nei iki šiol. Nesunku rasti knygų apie tai, kaip išvengti neištikimybės, kaip atgauti emocinę pusiausvyrą išgyvenus neištikimybę, tačiau šios knygos autorė kviečia pasigilinti į neištikimybės prasmę ir priežastis. Siūlo pamąstyti apie tai, ko galėtume pasimokyti iš neištikimybės ir kokių žinių, įžvalgų bei pokyčių mūsų santykiams tai gali atnešti.

Tačiau, kaip teigia autorė, ši knyga nėra vien apie neištikimybę. Neištikimybė leidžia kur kas plačiau pažvelgti į savo santykius – sužinoti, ko tikimės, ko įsivaizduojame norintys ir kam jaučiamės turį teisę. Tai suteikia unikalią galimybę peržvelgti savo asmenines ir kultūrines nuostatas apie meilę, geismą ir įsipareigojimus. Daugybe aspektų tyrinėdama uždraustą meilę autorė kviečia į atvirą, praturtinančią ir provokuojančią kelionę po šiuolaikinius santykius ir galybę jų apraiškų. Siūlo padiskutuoti su savo mylimais žmonėmis tokiomis temomis kaip ištikimybė ir atsidavimas, troškimas ir geismas, pavyduliavimas ir savininkiškumas, tiesos sakymas ir atleidimas. Ragina kelti klausimus sau, ištarti tai, ko nedrįstate, ir nebijoti suabejoti seksualiniu ir emociniu teisingumu.

© Produced by arrangement with Harper, an imprint of HarperCollins Publishers.

Versta iš: THE STATE OF AFFAIRS: Rethinking Infidelity / Esther Perel