(NE)ADEKVATUS AŠ. Siek laimės nekenkdamas kitiems

Trukmė:  3 val. 35 min.

Autorius: Vadimas ZIZAS

Skaito: Vadimas ZIZAS

Description

Kiek klausimų šiandien kilo tavo galvoje? Kiek jų pasakei garsiai? Kaip atkakliai ieškojai atsakymų į juos?

Įprasti klausti ir ieškoti atsakymų, tai pagrindinis įgūdis, būtinas sąmoningam pokyčiui. Kaip teigia Vadimas Zizas: „kai tik imame uždavinėti klausimus ir nustojame aklai tikėti viskuo, ką rodo televizija, rašo laikraščiai, internetas ir net ši knyga, pradeda keistis mūsų pasaulio matymas ir mąstymas.“

Vadimo Zizo audioknyga skirta visiems, norintiems išvengti klaidų ir pasirinkti teisingą kelią. Autorius pats išgyveno nemažai sudėtingų gyvenimo situacijų, todėl nori pasidalinti savo patirtimi ir skatina visus atsibusti iš vidutinybės miego, išdrįsti keisti savo mąstymą ir tapti pagarbos vertu žmogumi.

Ši audioknyga padės pozityviai nusiteikti ir ryžtingai keisti įprastą ir patogią kasdienybę. Jei tau užtenka drąsos keistis, bet dar nežinai, kaip pradėti, autorius, atvirai dalindamasis savo patirtimi ir išgyvenimais, padės žengti pirmuosius žingsnius savo pokyčio link.

Vadimas Zizas – mitybos ir verslo vadybos specialistas, paramos fondo „We help“, „Zizas Podcast“ ir internetinės mokymo akademijos „Life Academy“ įkūrėjas.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “(NE)ADEKVATUS AŠ. Siek laimės nekenkdamas kitiems”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.