NEGIRDIM VIENAS KITO

Tekstai išsilaksto į visas puses kaip tarakonai. Po metų savęs ir nebesusirinksi. Popierinė spauda perskaitoma ir niekas jos neberušioja. Tik rūšiuoja. Internetiniai portalai tavo mintis sumėto į dulkėtą archyvų sandėlį. Ten paieškos robotukai beveik neužsuka.

Tik registruoti vartotojai gali atsisiųsti nemokamas PDF knygas

Description

„Publicistika kaip aktorystė. Gyvenimo šou juodadarbiai. Dienos įvykio ar lietingo savaitgalio herojai. Nusileido uždanga ir numirei. Žmoneliai skaito, niršta, diskutuoja, dalinasi. Pasinešę tave į dangų užnešti ar tuoj pat vietoje žiauriai užplumpinti. Po dienos užmiršta. Padėsi šaukštą ir nieko neliks.

Artėjančios nelaimės ir permainų nuojauta. Parašymai apie laikmetį – tarytum sielos prisiminimai. Praėjusio per tave pasaulio atspindžių dienoraštis. Buvo metai greiti ir neramūs. Mėnesiai pralėkė stulpais už vagono lango. Stotelių šviesa, nutvieskianti meilės ir tarpusavio neapykantos tampomus žmones. Negirdinčius vienas kito ir sąstato dundėjimo. Išlipau trumpam. Susirinkau vėjo nupūstus lapus ir sudėliojau.“

Knygoje pateikiami 2014 – 2015 m. periodikoje publikuoti straipsniai, pamfletai ir esė apie gyvenimo, politikos, kultūros aktualijas.