NORMALŪS ŽMONĖS

Trukmė: 7 val. 45 min.

Autorius: Sally Rooney

Skaito: Matas Dirginčius, Benita Vasauskaitė

Description

akademiškai pasikausčiusiu ir labai populiariu vaikinu. Konelio mama dirba tvarkytoja Marianos šeimos namuose, todėl šie jaunuoliai vis susitinka ir tarp jų pamažu mezgasi uždraustas ryšys. Konelis visomis išgalėmis stengiasi, kad mokykloje niekas nesužinotų apie judviejų slaptą intymų gyvenimą, nes tai gali pakenkti jo įvaizdžiui.

Pabaigę mokyklą jiedu susitinka tame pačiame universitete, kur viskas apsiverčia aukštyn kojomis. Dabar Mariana visiškai sužydėjusi, apsupta gausybės ja besižavinčių žmonių, o Konelis – pirmą kartą gyvenime sunkiai pritampa prie kitų. Studijų metu jaunuoliai vis nutolsta ir suartėja negalėdami ignoruoti stipraus juos jungiančio ryšio bei tarpusavio supratimo.

Tai istorija apie abipusį susižavėjimą, draugystę ir meilę. Pradėję nuo nepatogaus pokalbio virtuvėje, kelerius metus šie jauni, patiriantys sunkumų, ieškantys savęs, žmonės bando gyventi atskirai, bet neįstengia.
Marianos ir Konelio istorija rodo, kaip sunku pasikeisti. Jaudinantis siužetas atskleidžia jaunų žmonių pažintį su seksu ir galia, slaptais troškimais justi skausmą, su geismu mylėti ir būti mylimam. Tai nepaprasta meilės istorija, įkvepianti literatūrai naujos gyvybės.

Sally Rooney (Sali Runi) gimė 1991 m. ir gyvena Dubline. Romanas „Normalūs žmonės“ laimėjo Britanijos metų knygos apdovanojimą, buvo nominuotas THE MAN BOOKER PRIZE 2018 ir THE WOMEN’S PRIZE FOR FICTION 2019. Tapo SUNDAY TIMES ir NEW YORK TIMES bestseleriu.

NORMAL PEOPLE
Copyright © 2018, Sally Rooney
All rights reserved