NUSTOK DARĘS TĄ Š*DĄ. Nebekask pats sau duobės ir susigrąžink savo gyvenimą

Trukmė:4 val. 4 min.

Autorius:Gary John Bishop

Skaito:Gabrielius Jucevičius

Description

Atsargiai! Tavo namuose po gražiu kilimėliu slepiasi tarakonai…emociniai tarakonai, trukdantys atvirai ir atsakingai žvelgti į priekį, sėkmingai kurti savo ateitį. Esi nusivylęs pozityvių frazių „aš pakankamai geras“, „aš pakankamai protingas“, „aš esu mylimas“, „galiu tai padaryti“ veiksmingumu? Puiku, senai laikas, nes jos iš tiesų neveikia.

O Gary John Bishop audioknyga „Nustok daręs tą š*dą“ kaip tik apie tai, kaip nustoti slėpti savo tarakonus ir susitikti su jais akis į akį be jokio dekoratyvaus apipavidalinimo. Kaip prisiimti atsakomybę už savo pasirinkimus, net aiškiai suvokiant, kad š*do mūsų gyvenime visada bus. O gal vis dėlto tu dar gyveni tų pūkuotų frazių sukurtoje iliuzijoje? Tikrai? Jei tai tiesa, bet tu vis dar skaitai šį audioknygos aprašymą, galbūt dabar yra ta svarbi sekundė, kai nuspręsi sustabdyti savinaikos ciklą ir pasinaudosi Gary John Bishop „miestietiška filosofija“. Kurti savo „miestietišką filosofiją“ autorių įkvėpė Martino Heideggerio, Hanso Georgo Gadamerio ir Edmundo Husserlio filosofinės idėjos.

Ši audioknyga skirta tau ir apie tave, veikianti tarsi katalizatorius, skatinantis klausti ir ieškoti atsakymų bei sprendimų. Nepasakysiu nieko naujo, sakydamas, kad tu pats esi problema ir pats esi sprendimas. Nauja yra kelias iš buvimo problema į tapimą sprendimu, kurį savo knygoje siūlo autorius. Jei esi pavargęs, jautiesi nemylimas, be pinigų, nuobodžiaujantis, išsigandęs, piktas, stokoji pasitikėjimo savimi, pasiekei dugną, įklimpai praeityje, nerimauji dėl ateities, viskuo nusivylei arba tiesiog įstrigai užburtame rate, tuomet ši audioknyga kaip tik tau.

Taigi, jei nesibaidai aštresnio žodžio ar keiksmažodžio, sekis saugos diržą, griebk ausines ir keisk kryptį.

Tai antroji Gary John Bishop audioknyga. Pirmąją audioknygą „Atsip*sk nuo savęs“ taip pat galite rasti www.audioteka.lt internetinėje svetainėje.