NUTUKIMO KODAS. Atskleidžiame svorio metimo paslaptis

Trukmė: 11 val. 19 min.

Autorius: Jason Fung

Skaito: Paulius Čižinauskas

Description

Dr. Fungo „Nutukimo kodas“ – turbūt reikšmingiausia populiarioji knyga, išleista nutukimo tema. Mokslininkai daug metų tyrinėjo įvairias dietas ir padarė dvi svarbiausias išvadas. Pirmoji: visos dietos veikia. Antroji: nė viena dieta neduoda norimų rezultatų. Iš tiesų, jos visos veikia trumpą laiką, tačiau vėliau svoris stabilizuojasi, ir tada numesti kilogramai pradeda nenumaldomai grįžti, nepaisant to, kad ir toliau laikotės dietos. Ši audioknyga apie tai, kokį gyvenimo būdą pasirinkti, kad būtų galima ne tik džiaugtis kūno išvaizda, bet ir ilgalaike sveikata.
Dr. Jasonas Fungas – Toronto gydytojas, kurio specializacija – sudėtingomis inkstų ligomis sergančių ligonių gydymas. Gydytojui, susidūrus su itin sunkiais ligų atvejais, teko pripažinti, kad jis, kaip ir dauguma medikų, didžiąją dalį laiko ir resursų skiria gydyti simptomus, o ne ieškoti tikrųjų ligos priežasčių. Vedamas noro padėti žmonėms ne tik pasveikti, bet ir daugiau nesusirgti, jis ėmė aiškintis daugumos ligų priežastis. Nuoseklūs tyrimai ir jų rezultatai šiandien gydytojui leidžia drąsiai teigti, kad daugybę ligų galima išgydyti natūraliu būdu. Jo nenuginčijami argumentai įkvepia naujai pažvelgti į savo gyvenimo būdą ir imtis pokyčių. Galiausiai dr. Fungas pateikia slaptų tyrimų rezultatus apie tai, koks gyvenimo būdas labiausiai tinkamas metantiems svorį žmonėms, siekiantiems pasiekti ilgalaikių rezultatų.
Šios audioknygos stiprioji pusė – pateikta informacija yra išdėstyta suprantamai ir logine seka. Kiekviename skyriuje sistemiškai plėtojamas biologinis, moksliniais duomenimis pagrįstas nutukimo modelis, todėl visa informacija logiškai paprasta ir suprantama. Išgirsite pakankamai mokslinės informacijos, kuri įtikintų skeptiškai nusiteikusius mokslininkus, bet ne per daug, kad būtų per sudėtinga klausytojams, kurie neturi išsamių biologijos žinių. Taip pat, sužinosite konkrečių patarimų, kaip keisti savo kasdienę rutiną, mitybos pasirinkimus, ką ir kada valgyti ir net išgirsite paties gydytojo pateiktus receptus.

Versta iš: The Obesity Code – Unlocking the Secrets of Weight Loss / Jason Fung